Antik

Zahl der Lose: 175

3 darab faragott szaru tárolóedény, sérüléssel, cca 1880-1900, h: 10 cm
12156.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tibeti lontar, pálmalevél, 37x24 cm
12157.

Rufpreis:
8 000 HUF

Teknőspáncél összecsukható olvasószemüveg, h: 24 cm
12158.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 20. sz. eleje, Calderoni és Társa színházi távcső, kis javítással, sérüléssel, tokjában, 12x11,5 cm
12159.

Rufpreis:
4 000 HUF

12160.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Japán lakkozott doboz, cca 19. sz vége, sérült, 16x10 cm
12161.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1880-1900 Edmund Kirmse Optisches Institut Leipzig színházi távcső, saját bőr tokban, sérüléssel, tok sérült, h: 10 cm
12162.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

cca 19. sz. vége, 2 darab rékli, babaing
12164.

Rufpreis:
1 400 HUF

4 db antik szövet cipőszsák, pipere zsák, fésű tartó 35x44 cm-ig
12165.

Rufpreis:
6 000 HUF

12166.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tibeti fém imacsengő, h: 90 cm
12167.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollósy Katalin (1955- ): Halomban 2003, zománcozott rézlemez, hátulján autográf felirattal, fa keretben, 13x13 cm
12168.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF