Antik Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3473413
12156
518
Antique
3 darab faragott szaru tárolóedény, sérüléssel, cca 1880-1900, h: 10 cm
3432208
12157
518
Antique
Tibeti lontar, pálmalevél, 37x24 cm
3491943
12158
518
Antique
Teknőspáncél összecsukható olvasószemüveg, h: 24 cm 3398508
12159
518
Antique
cca 20. sz. eleje, Calderoni és Társa színházi távcső, kis javítással, sérüléssel, tokjában, 12x11,5 cm
3096336
12160
518
6500
Antique
3350859
12161
518
Antique
Japán lakkozott doboz, cca 19. sz vége, sérült, 16x10 cm
3346126
12162
518
9500
Antique
cca 1880-1900 Edmund Kirmse Optisches Institut Leipzig színházi távcső, saját bőr tokban, sérüléssel, tok sérült, h: 10 cm
3445047
12164
518
Antique
cca 19. sz. vége, 2 darab rékli, babaing
3427094
12165
518
Antique
4 db antik szövet cipőszsák, pipere zsák, fésű tartó 35x44 cm-ig
3361449
12166
518
Antique
3491524
12167
518
Antique
Tibeti fém imacsengő, h: 90 cm 3491458
12168
518
Antique
Hollósy Katalin (1955- ): Halomban 2003, zománcozott rézlemez, hátulján autográf felirattal, fa keretben, 13x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF