Antik Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3447892
12108
518
3200
Antique
Mappin & Webb London háromszorosan ezüstözött fűszerkínáló, kivehető sószóróval, 2 üvegbetéttel (egyik pótolt), jelzett, kopással, 11x8 cm 3447910
12109
518
Antique
Angol ezüstözött kínálótálca, rajta 5 darab ezüstözött pohárral, poharakon jelzett, 41x15 cm, poharak m: 13-18 cm 3447704
12110
518
40000
Antique
Zenélő puttók alakjával díszített neorokokó asztali lámpa, bronzírozott fém, fa talpon, sérült búrával, m: 60 cm
3447339
12111
518
32000
Antique
cca 1900-1920 Hortobágyi csikósok - nagyméretű masszív nehéz bronz falitál, d: 39 cm, nehéz!
3446358
12112
518
Antique
Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzés nélkül, 10x10 cm, 17x17 cm
3185365
12113
518
Antique
Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. közepe, m: 18,5 cm
3450075
12114
518
15000
Antique
Berndorf 12 személyes, 87 részes régi alpakka evőeszköz készlet, kissé sérült fa tartódobozában 35x49 cm 3451873
12115
518
4600
Antique
cca 1938-1940 Wanderer Werke Continental írógép, magyar billentyűzettel, korának megfelelő állapotban. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3438953
12116
518
Antique
Kínai, sárkányos lakk tálca, szép állapotban 35x24 cm + csésze, kis lepattanással. Kézzel festett, hibátlan d: 12cm
3443274
12117
518
15000
Antique
Sétapálca ezüst (Ag) markolattal, jelzett, h: 88 cm
3446360
12118
518
Antique
Bukrán Edit (1957-) Lepkemotívum. Kerámia kép, keretben, jelzett, 10x10 cm, 17x17 cm
3473481
12119
518
24000
Antique
Nagyméretű bivaly szarv trófea, cca 70x40x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF