Antik

Zahl der Lose: 175

Mappin & Webb London háromszorosan ezüstözött fűszerkínáló, kivehető sószóróval, 2 üvegbetéttel (egyik pótolt), jelzett, kopással, 11x8 cm
12108.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Angol ezüstözött kínálótálca, rajta 5 darab ezüstözött pohárral, poharakon jelzett, 41x15 cm, poharak m: 13-18 cm
12109.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zenélő puttók alakjával díszített neorokokó asztali lámpa, bronzírozott fém, fa talpon, sérült búrával, m: 60 cm
12110.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1900-1920 Hortobágyi csikósok - nagyméretű masszív nehéz bronz falitál, d: 39 cm, nehéz!
12111.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzés nélkül, 10x10 cm, 17x17 cm
12112.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. közepe, m: 18,5 cm
12113.

Rufpreis:
8 000 HUF

Berndorf 12 személyes, 87 részes régi alpakka evőeszköz készlet, kissé sérült fa tartódobozában 35x49 cm
12114.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1938-1940 Wanderer Werke Continental írógép, magyar billentyűzettel, korának megfelelő állapotban. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12115.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kínai, sárkányos lakk tálca, szép állapotban 35x24 cm + csésze, kis lepattanással. Kézzel festett, hibátlan d: 12cm
12116.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Sétapálca ezüst (Ag) markolattal, jelzett, h: 88 cm
12117.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bukrán Edit (1957-) Lepkemotívum. Kerámia kép, keretben, jelzett, 10x10 cm, 17x17 cm
12118.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagyméretű bivaly szarv trófea, cca 70x40x30 cm
12119.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF