Antik Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3346060
12132
518
6500
Antique
3347123
12133
518
Antique
cca 1860 Jelzett angol ón tál, kopott, d: 16 cm
3350853
12134
518
6500
Antique
3325873
12135
518
9500
Antique
3328086
12136
518
Antique
Irán, fali dísz. Áttört réz lemez, kaligrafikus felirattal. 59x39 cm 3298358
12137
518
Antique
3047415
12138
518
9500
Antique
Asztali lámpa. Ezüstözött gyertyatartóból átalakított, tejüveg búrával, kopással, m: 41 cm
3047421
12139
518
9500
Antique
Asztalközép kínáló. Ezüstözött alpakka testtel, fodros tejüveg kínálórésszel, d: 27 cm, m: 28 cm
2964696
12140
518
6500
Antique
Antik üvegbetétes háromágú gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29 cm
2938088
12141
518
4800
Antique
3438618
12142
518
30000
Antique
Sétapálca fej. Sólyom fej formájú, faragott elefántcsont, mahagóni. XIX. sz. kis sérüléssel 22 cm 2976164
12143
518
Antique
Márvány íróasztali készlet bronz sas szoborral. Tintatartóval (betét nélkül), tolltartóval két tapperrel (egyik teteje hiányzik), egy hamutállal. Nagy mérete 35x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF