https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 175

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szűz Mária lourdes-i jelenése. Apácamunka, cca 20. sz. eleje, üvegezett fa keretben, 50x40 cm
1
12132.

Szűz Mária lourdes-i jelenése. Apácamunka, cca 20. sz. eleje, üvegezett fa keretben, 50x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1860 Jelzett angol ón tál, kopott, d: 16 cm
1
12133.

cca 1860 Jelzett angol ón tál, kopott, d: 16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 darab antik ecsettartó, bambusz, Kína, cca 1900, egyik faragott, repedéssel, m: 12-26 cm
1
12134.

2 darab antik ecsettartó, bambusz, Kína, cca 1900, egyik faragott, repedéssel, m: 12-26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mokkás készlet. Alpakka, XIX. sz. vége, Jelzett, gravírozott, Kanna: 24 cm
1
12135.

Mokkás készlet. Alpakka, XIX. sz. vége, Jelzett, gravírozott, Kanna: 24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Irán, fali dísz. Áttört réz lemez, kaligrafikus felirattal. 59x39 cm
1
12136.

Irán, fali dísz. Áttört réz lemez, kaligrafikus felirattal. 59x39 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
4 darab stukkótöredék és párkánytöredék. Feltehetően 15-17. sz. 3 darab stukkó és egy mészkő, h: 7-15 cm
1
12137.

4 darab stukkótöredék és párkánytöredék. Feltehetően 15-17. sz. 3 darab stukkó és egy mészkő, h: 7-15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Asztali lámpa. Ezüstözött gyertyatartóból átalakított, tejüveg búrával, kopással, m: 41 cm
1
12138.

Asztali lámpa. Ezüstözött gyertyatartóból átalakított, tejüveg búrával, kopással, m: 41 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Asztalközép kínáló. Ezüstözött alpakka testtel, fodros tejüveg kínálórésszel, d: 27 cm, m: 28 cm
1
12139.

Asztalközép kínáló. Ezüstözött alpakka testtel, fodros tejüveg kínálórésszel, d: 27 cm, m: 28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik üvegbetétes háromágú gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29 cm
1
12140.

Antik üvegbetétes háromágú gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Art deco króm és üveg egyes falikar,újszerű kromozással,tejüveg gyertya alakú foglalat,új kábelezéssel,falra akasztóval,jelzés nélkül M 23cm
1
12141.

Art deco króm és üveg egyes falikar,újszerű kromozással,tejüveg gyertya alakú foglalat,új kábelezéssel,falra akasztóval,jelzés nélkül M 23cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sétapálca fej. Sólyom fej formájú, faragott elefántcsont, mahagóni. XIX. sz. kis sérüléssel 22 cm
1
12142.

Sétapálca fej. Sólyom fej formájú, faragott elefántcsont, mahagóni. XIX. sz. kis sérüléssel 22 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
9
 
Márvány íróasztali készlet bronz sas szoborral. Tintatartóval (betét nélkül), tolltartóval két tapperrel (egyik teteje hiányzik), egy hamutállal. Nagy mérete 35x24 cm
1
12143.

Márvány íróasztali készlet bronz sas szoborral. Tintatartóval (betét nélkül), tolltartóval két tapperrel (egyik teteje hiányzik), egy hamutállal. Nagy mérete 35x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse