https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 175
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3232641
12144
518
0
3600
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kovácsoltvas lámpa, csillár, üveg búrával 70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3236598
12145
518
0
22000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai szobor. Faragott elefántcsont, m: 16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3218450
12146
518
0
6500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Fájdalmas Istenszülő üvegikon, Erdély. füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Faragott fa keretben Külső méret 24x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3219313
12147
518
0
7000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik bronz mozsár címerrel, felirattal, törővel d: 11 cm, m: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3220946
12148
518
0
3200
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Ovális kínáló. Orosz Birodalom, cca 1895-1910, ezüstözött, galvanizált alpakka, jelzett, kopással, 31x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3202812
12149
518
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik buddhista imamalom. India, 20. sz. eleje, réz, csont, fa, kis rátéthiánnyal, h: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023135
12150
518
0
4000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel
Das Lot is nicht erreichbar
3130114
12151
518
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 19. sz. vége, Karabaki szőnyeg. Sérüléssel, cca 125x84 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2959213
12152
518
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2203664
12153
518
0
5500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3492908
12154
518
0
3000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós angol ezüstözött alpakka szószkiöntő, kagylóformából induló lábakon, pereménél kötegelt díszítéssel, kopással, 20x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3492982
12155
518
0
3000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szent Család. tűzzománc, fa keretben 12x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse