Antik

Zahl der Lose: 175

Keleti faliszőnyeg, cca 78x170 cm
12096.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Modern kézzel festett ikon, 22x16 cm
12097.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fajka János (1935-): Két alak. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, fa lapon, 1970, 19x9 cm
12098.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1880-1930 3 darab pruszli, lánykamellény, jó állapotban.
12099.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kétrészes kínáló, asztalközép, ezüstözött alpakka 21 cm
12100.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1920/40 Hatágú csillár, üveg prizmasorokkal, tejüveg gyertyákkal, sérüléssel, d: 60 cm, m: 55 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
12101.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ónémet támlás szék pár. cca 19. sz. második fele, német, gazdagon faragott támlával és lábakkal, korának megfelelő állapotban, 92x45x45 cm cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
12102.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ékszeres doboz áttört fém nyúl figurával a tetején. 12x17x11 cm
12103.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Biedermeier orosz tintatartó. Öntött vas, hiányos 21x12 cm
12104.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

12105.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

12106.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

12107.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF