Antik Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3469538
12096
518
4600
Antique
Keleti faliszőnyeg, cca 78x170 cm 3465842
12097
518
Antique
Modern kézzel festett ikon, 22x16 cm
3455439
12098
518
28000
Antique
Fajka János (1935-): Két alak. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, fa lapon, 1970, 19x9 cm 3455299
12099
518
Antique
cca 1880-1930 3 darab pruszli, lánykamellény, jó állapotban.
3426130
12100
518
Antique
Kétrészes kínáló, asztalközép, ezüstözött alpakka 21 cm
3428327
12101
518
30000
Antique
cca 1920/40 Hatágú csillár, üveg prizmasorokkal, tejüveg gyertyákkal, sérüléssel, d: 60 cm, m: 55 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
3433015
12102
518
26000
Antique
Ónémet támlás szék pár. cca 19. sz. második fele, német, gazdagon faragott támlával és lábakkal, korának megfelelő állapotban, 92x45x45 cm cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE 3416893
12103
518
15000
Antique
Ékszeres doboz áttört fém nyúl figurával a tetején. 12x17x11 cm 3417105
12104
518
5500
Antique
Biedermeier orosz tintatartó. Öntött vas, hiányos 21x12 cm 3096368
12105
518
13000
Antique
3096445
12106
518
13000
Antique
Art deco ezüstözött alpakka dohányzó szett, 3 db-os: gyufatartó-hamuzó, cigaretta- és szivarkínáló. Jelzés nélkül, kopott ezüstözéssel, m: 6 - 15 cm
2979339
12107
518
26000
Antique
Antik asztali italkínáló szett. 2 darab fémkupakos parafadugóval lezárt üveg, kulccsal zárható szerelékkel, oldalán monogrammal.16x8x28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF