Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 54

19421.

Rufpreis:
1 400 HUF

Végh Antal: Miért beteg a magyar futball? Bp., 1981, Szerző. ALÁÍRT! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19422.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Bíró András: A sport egészségvédelem. Bp., Egészségügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19423.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyakorlatsorok és ellenőrzési rendszer a kisiskolások úszásoktatásához. Technikajavító gyakorlatok. Összeáll.: Kiricsi János. Bp., 1993, Magyar Testnevelési Egyetem, 61+3 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
19424.

Rufpreis:
1 000 HUF

19425.

Rufpreis:
800 HUF

Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, fekete-fehér képtáblák
19426.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF