Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 54

Homonnai Márton: Vizipóló    Bp., 1935. (Székesfővárosi ny.) 258+(1)p. Fényképpel illusztrált, kiadói minimálisan sérült papírborítóban. Első egy-két lap vízfoltos. Ajándékozási bejegyzéssel. Ritka!
19372.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Nagy Béla: Sárositól Simonig. Fél évszázad fradistái válogatott mezben. A szerző és Albert Flórián autográf aláírásával, Bp., 1990. Fradi futballmúzeum. Kiadói papírkötésben
19374.

Rufpreis:
5 000 HUF

Peterdi-Szepes: Sztár parádé. Sporttörténelmi arcképcsarnok. Bp., é.n. Sportpropaganda. Kiadói papírkötés. Szepes Béla szerző helyett felesége Szepes Mária írónő által DEDIKÁLT példány.
19375.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wiesława A. Wójcika(szerk.): Tadeusz Staich (1913-1987) Studia, impresje, wspomnienia, inedita. Krakkó, 2014, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK. Kiadói kartonált papírkötésben. Szerkesztő (Wiesława A. Wójcika) által dedikált
19376.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wesława A. Wójcika(szerk.): Tadeusz Staich (1913-1987) Studia, impresje, wspomnienia, inedita. Krakkó, 2014, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK. Kiadói kartonált papírkötésben, szerkesztő (Wesława A. Wójcika) által dedikált
19377.

Rufpreis:
5 000 HUF

Halász J. Attila: A japán harcművészetek magyarországi kezdetei 1900-1950. nh., 2022, Egy Csepp alapítvány. Kiadói papírkötésben.
19378.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szelőczey János: Teniszezzünk! A ma teniszének oktatókönyve. Kezdők és haladók oktatókönyve. I. köt.: Kezdők és haladók oktatókönyve. 1. rész: Tenisz-elméletben. 2. rész: Tenisz - gyakorlatban. A szerző, Szelőczey János (?-1959) által DEDIKÁLT példány! Bp, 1948,( Fischhof Henrik-ny.), 264+7 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben
19379.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jonathan Wilson: Futball forradalmak. A foci története és taktikai fejlődése az angliai kezdetektől a 2014-es brazíliai vb-ig. Kanári. Bp., 2014, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19380.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19381.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

EMKE Füzetek 4,7-8. Koltói kalauz. Bányavidéki túrák. Térkép-mellékletekkel. Nagybánya, 1994, 1995. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19382.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Vegyes magyar válogatottal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:  David Bailey: Az aranycsapat története. Ford.: Illés Róbert. Bp., 2018, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.; Puskás Ferenc. Az Aranycsapat kapitánya. Önéletrajz. Ford.: Vik Szendrey. Bp.,2008,Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.; Fűrész Attila - Privacsek András: Ria, Ria! Hajrá magyarok, avagy egy évszázad válogatott történetei. 2016, Inverz Media. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
19383.

Vegyes magyar válogatottal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:
David Bailey: Az aranycsapat története. Ford.: Illés Róbert. Bp., 2018, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.;
Puskás Ferenc. Az Aranycsapat kapitánya. Önéletrajz. Ford.: Vik Szendrey. Bp.,2008,Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
Fűrész Attila - Privacsek András: Ria, Ria! Hajrá magyarok, avagy egy évszázad válogatott történetei. 2016, Inverz Media. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;

Rufpreis:
4 000 HUF

Vegyes futballal kapcsolatos könyvtétel, 3 db Keir Radnedge: A futball enciklopédiája. Ford.: Tomori Gábor. Szerk.: Vági Balázs. Bp., 2005, Ventus Libro. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;  1000 focista. Minden idők legjobb játékosai. Pécs, 2006, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés.; Európa futballnemzetei. Ford.: Bujdosó István. Pécs, 2011, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19384.

Vegyes futballal kapcsolatos könyvtétel, 3 db
Keir Radnedge: A futball enciklopédiája. Ford.: Tomori Gábor. Szerk.: Vági Balázs. Bp., 2005, Ventus Libro. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
1000 focista. Minden idők legjobb játékosai. Pécs, 2006, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés.;
Európa futballnemzetei. Ford.: Bujdosó István. Pécs, 2011, Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF