Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 54

Mosso Angelo: A nevelés reformja (Gondolatok és jegyzetek a testi nevelésről.) Ford.: Karafiáth Márius. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 3. Bp., 1911., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) Rt., VIII+151 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen kis sérülésekkel.
19409.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szemere Imre: A sakkjáték kézi könyve. Felülvizsgálta: Maróczy Géza.; Bp.,[1900.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 118+2p. Félvászon-kötésben, címlapon bejegyzéssel
19410.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Kocsis L. Mihály: Makacs terep. (Sportol a tömegem.) A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1985., Sport. Kiadói papírkötés.
19411.

Rufpreis:
1 800 HUF

19412.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes sakk tétel:  1993-1994 Sakkélet 6 száma; Sakk. Verseny és Játékszabályok. Bp., 1978., Sport. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.  Karakas Éva: Támadás a király ellen. Bp., 1974, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
19413.

Vegyes sakk tétel:
1993-1994 Sakkélet 6 száma;
Sakk. Verseny és Játékszabályok. Bp., 1978., Sport. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
Karakas Éva: Támadás a király ellen. Bp., 1974, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.

Rufpreis:
1 400 HUF

19414.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szelőczey János: Teniszezzünk! A ma teniszének oktatókönyve. Kezdők és haladók oktatókönyve. I. köt.: Kezdők és haladók oktatókönyve. 1. rész: Tenisz-elméletben. 2. rész: Tenisz - gyakorlatban. Bp, 1948,( Fischhof Henrik-ny.). Első kiadás. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
19415.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bácskai Györgyi et al.: Selyemszárnyakon. Ismerkedés az ejtőernyőzéssel. Bp., 1969, Zrínyi, 206+(6) p. Egyetlen kiadás. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
19416.

Rufpreis:
1 600 HUF

Damian MacPherson: Golf. A golf alapjai... Bp., é.n., Golf Services. Kiadói kartonált papírkötés.
19417.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

19418.

Rufpreis:
1 600 HUF

19419.

Rufpreis:
1 600 HUF

19420.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF