Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 57

Rejtő-sorozat képregény sorozat 12 száma. Korcsmáros Pál rajzaival. kiadói tűzött papírkötés általában jó állapotban rejtvények nagyrészt megfejtve
21581.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kampe J. H.: Ifjabbik Robinson, mulatságos olvasó könyv gyermekek és ifjak számára. Pest 1858. Heckenast. 1 t színezett kőnyomat, 247 (5)p. Korabeli, sérült papírkötésben, címlapon kis hiány, néhány ceruzás kis firka.
21582.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rákosi Viktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharcból fiúk és leányok számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1942], Singer és Wolfner, 175+[1] p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel.
21583.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vojtech Kubasta: A csizmás kandúr. (Térbeli / pop-up mesekönyv). Prága, 1969, Artia. Kiadói félvászon-kötés, minimális sérüléssel
21584.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Egy eredeti magyar rege. Négy levonásban. Írta F(azekas) M(ihály). Színes nyomott metszetekkel Reich Károly illusztrálta. Bp., 1966, Magyar Helikon. Számozott (475./800) példány. Kiadói egészbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21585.

Rufpreis:
4 000 HUF

5 db mesekönyv: Jonathan Swift: Gulliver utazása Lilliputban.; József Attila: Gyönyörű, gyönyörű.; L. Frank Baum: Oz, a nagy varázsló.; Móra Ferenc: A hatrongyosi kakasok.; Marsak: Tizenkét hónap. Változó állapotban.
21586.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vajdai Ágnes Viktória: Eszterhézai tündérmesék. H.n., é.n. Megjelent 2000 példányban. Interaktív mesekönyv. A könyvben felnyitható ajtók és ablakok hibátlanok! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21587.

Rufpreis:
4 000 HUF

Az erdő kapitánya című mesekönyv, hozzá 3 darab képregény.
21589.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db képes mesekönyv: Sebők Éva - Stuiber Zsuzsa: Libikóka.; Mandel Tamás: Régimódi mozdonyok.; B. Méhes Vera: Nézz körül és mesélj róla I. Változó állapotban.
21590.

Rufpreis:
3 000 HUF

R. Szef - L. Majorova: Cirkusz. Ford.: Tótfalusi István. (Térbeli mesekönyv.) Bp., [1987], Móra. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
21591.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bocs Bálint (Sas Ede): Tányértalpú koma, a sportbajnok. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1924], Singer és Wolfner, 155+(5) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a hátsó kötéstáblán törésnyomokkal.
21592.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kriza János: Az álomlátó fiú. Székely népmesék. Vál. és szerk.: Kovács Ágnes. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1961, Móra, 265+[3] p. Kiadói félvászon-kötés, helyenként ázásnyomokkal.
21593.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF