Pohárnok Jenő: Észak csillaga. Mesék nyolc-tízéves gyermekek számára. K. Sávely Dezső művészi képeivel. Bp., [1931.], Szent István-Társulat, 103+1 p. 4. kiadás. + 2 (színes képtáblák) t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kopott, javított borítóval, javított gerinccel és kötéssel, néhány lapon szakadással, foltos lapokkal, a rajzok egy részénél színezésekkel.
4 db könyv - Kimpton, Diana: A pónibolond hercegnő; Hughes, Susan: A Sable-szigeti vadló; Siamon, Sharon: Mysteri utolsó esélye. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
France, Anatole: Jacques Tournebroche vagyis Nyársforgató Jakab meséi. Hincz Gyula színes rajzaival. Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon kötés, sérült papírborítóval.
Dante szonettjei. Rónai Mihály András fordításában. Bp., 1943, Szöllősy-Könyvkiadó. 110p. Kiadói félvászon kötés, belül papírborító, Első előzéklap kijár. Fery Antal könyvdíszeivel.