Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 57

Ráduly János: Tündérszép mosolygó Ilona. Kibédi népmesék. Bukarest, 1980 Ion Creanga. Cseh Gusztáv illusztrációival. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, régi intézményi bélyegzéssel.
21606.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pohárnok Jenő: Észak csillaga. Mesék nyolc-tízéves gyermekek számára. K. Sávely Dezső művészi képeivel. Bp., [1931.], Szent István-Társulat, 103+1 p. 4. kiadás. + 2 (színes képtáblák) t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kopott, javított borítóval, javított gerinccel és kötéssel, néhány lapon szakadással, foltos lapokkal, a rajzok egy részénél színezésekkel.
21607.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1960 A Dörmögő Dömötör c. gyermeklap össz. 5 darab száma
21608.

Rufpreis:
2 400 HUF

4 db könyv - Kimpton, Diana: A pónibolond hercegnő; Hughes, Susan: A Sable-szigeti vadló; Siamon, Sharon: Mysteri utolsó esélye. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21609.

Rufpreis:
2 000 HUF

21610.

Srećko Pospišil: Once upon a time... (English Fairy Tale) Moszkva, 1975,
Progress Publishers. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír-védőborítóban

Rufpreis:
2 000 HUF

Kertész Erzsébet: Mint fűszál a réten... Bp., Pantheon. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
21611.

Rufpreis:
2 000 HUF

21612.

Rufpreis:
2 000 HUF

21613.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szürke Bagoly: Két kicsi hód. Bp., Kossuth. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21614.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db mesekönyv - Borsai Ilona: Fürdik, fürdik a libám; Móra Ferenc: Mártonka levele; Képes Géza: Állatok bálja; Húsvéti hívogató. Somorjai Éva rajzaival. Harmonika mesekönyvek, kissé kopottas állapotban.
21615.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hurley, Tonya: Szellemlány. Vágyakozás. Bp., 2014, Pongrác Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban
21616.

Rufpreis:
2 000 HUF

Z. Tábori Piroska: Amit a szél úrfi mesél. Bp., Dante. Újrakötött kartonált kötés, jó állapotban.
21617.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF