Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 57

A fakó lovacska. Kazah népmesék. Róna Emy rajzaival. (Fordította Balázs Béla és Geréb László. 1. kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21594.

Rufpreis:
2 800 HUF

ezeregy éjszaka. Az arabs regefüzérből szemelt mesék. A magyar ifjúságnak meséli Endrei Zalán. Bp., é.n. Újrakötött félvászon kötés, öt sérült litografált illusztráció, firkált lapok, kopottas állapotban.
21595.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dickens, [Charles] Károly: Copperfield Dávid élettörténete. - - regényéből. A magyar ifjuság számára átdolgozta: Benedek Gyula. Bp., 1906, Athenaeum, 151+[1] p.+ 4 t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel.
21596.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mariweka. Piaroa Indián mítoszok és mesék. Gyűjtötte, vál., és ford., az utószót és a jegyzeteket írta Boglár Lajos. Népek meséi szerk.: Karig Sára. Bp., 1987, Európa, 142 p.+4 t. A védőborítót, a kötéstervet, és az illusztrációkat Lóránt Lilla rajzolta. Megjelent 330 példányban. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
21597.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Böngérfi János: Kornyáti Békés Gáspár, a nagy államférfiú. Történeti elbeszélés a magyar ifjuságnak. Bp., 1896, Athenaeum, 1 t.+ 106+[2] p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés.
21598.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tuskó Matyi kalandjai szárazon és vizen. Collodi "Pinocchio"-ja után a magyar ifjúság számára átdolgozta: Radó Antal. [Bp., 1926], Lampel R., 215+[1] p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
21599.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szektor: Csibészklub. Márton Lajos rajzaival. Zászlónk könyvek 4. sz. Bp., 1944, Élet-ny., 197+[3] p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kijáró címlappal, a címlapon kivágásból eredő hiánnyal.
21600.

Rufpreis:
2 400 HUF

Takács L. András: Legendás Felvidék. Legendák a felvidéki várakról. A magyar ifjúság számára összegyűjtötte: - - . Bp., [1938], Dante, 134+[2] p.+ 16 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
21601.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rónay Mária: Erdélyi kaland. Országjáró VI. b. Györgyfi György rajzaival. Bp., Hungária. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21602.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mark Twain 2 kötete: The Adventures of Tom Sawyer. + The Adventures of Huckleberry Finn (Tom Sawyer's Comrade). London, 1898-1899, Chatto & Windus. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
21603.

Rufpreis:
2 400 HUF

Weöres Sándor - Károlyi Amy: Hetedhét ország. - - versei. Urai Erika rajzai. (Bp. 1975. Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó.) 31 p
21604.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lachmann, Anna: Mein buntes Jahr. Innsbruck, Wagner'sche Univ.-Buchdruckerei. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21605.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF