Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 586

Krasznahorkai László: Az urgai fogoly. Bp., 2017, Magvető. 2. kiadás. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21761.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Faludy György: Őszi harmat után.A szerző, Faludy György (1910-2006) Kossuth-díjas költő, műfordító, író által DEDKIKÁLT, dátumozott példány. Bp.,1947, Officina, 146+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, néhány kijáró lappal.
21762.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
9

21763.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ady Endre: Margita élni akar. Bp., 1921, Amicus. Kozma Lajos fametszeteivel. Egészvászon kötés, vászonkötéstől részben foltos lapok, kopottas állapotban.
21764.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Verne Gyula: Két évi vakáció I-II. Bp., Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21765.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

21766.

Rufpreis:
4 000 HUF

21767.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ritka röpiratok: Szemere Miklós: A Hármas Szövetségről a delegáczióban. Bp., 1904. (Légrády ny.) 18 p. Tűzött, kiadói kissé sérült borítóban. Rohonczy Genedon nyilt levele gróf Andrássy Gyulához s a Válasz! Attól aki erre leghivatottabb volt. Bp., 1905 Pallas. 30 p. Sérült kiadói papírborítóval
21768.

Ritka röpiratok: Szemere Miklós: A Hármas Szövetségről a delegáczióban. Bp., 1904. (Légrády ny.) 18 p. Tűzött, kiadói kissé sérült borítóban.
Rohonczy Genedon nyilt levele gróf Andrássy Gyulához s a Válasz! Attól aki erre leghivatottabb volt. Bp., 1905 Pallas. 30 p. Sérült kiadói papírborítóval

Rufpreis:
4 000 HUF

21769.

Rufpreis:
4 000 HUF

21770.

Bolanden Konrád 2 műve:
Kisebb munkák. A régi isten, Az uj isten, Államveszélyesek, A basa, Orosz szellem, Vakoló vagy kereszt.;
Német szellem. Bp.,én.,Dvorzsák János. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

Rufpreis:
4 000 HUF

21771.

Bolanden Konrád 2 műve:
A feketék és vörösek I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Róka József.;
Soványok és kövérek. Elbeszélés a parasztlázadás idejéből. Ford.: Róka József.;
Bp.,én.,Dvorzsák János, 248+242+2 p.; 151+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az első kötet kissé sérült, laza kötéssel, néhány kijáró lappal.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bolanden Konrád 2 műve: A nász-út. Történeti regény a XVI-ik századból. I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Rázel József.;  Haladás. Kulturtörténelmi korrajz.; Bp.,én.,Dvorzsák János,172+2+180+2 p.; 292+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal.
21772.

Bolanden Konrád 2 műve:
Haladás. Kulturtörténelmi korrajz.;
Bp.,én.,Dvorzsák János,172+2+180+2 p.; 292+4 p.
Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF