Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 586

Kenedi Géza: Az élet könyve. Bp., [1909], Athenaeum, 270 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
22254.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Hangay Sándor: Kékkönyve. III. köt. Bp., 1929, szerzői kiadás (Arany János-ny.), 2 sztl. lev.+ 191+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, felvágatlan lapokkal. (Ritka!)
22255.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Mészáros István: Littérature Hongroise. Extrait de l'Histoire Générale des Littératures. A szerző által Hauser Arnold (1892-1978) filozófus, művészettörténész, az MTA tagja és felesége részére dedikált példány. (Paris), 1961, Librairie Aristide Quillet. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kis lapszéli sérüléssel.
22256.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Moldova György: A szent tehén. Riport a textiliparról. DEDIKÁLT! Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
22257.

Rufpreis:
800 HUF

22258.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

22259.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 50 példányban.
22260.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle repertóriuma. Összeáll.: Vácz Elemér. Bp., 1935, Magyar Társaság Falukutató Intézete,(Újpest, "Grafika"-ny.), 31 p. Kiadói papírkötés
22261.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

22262.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Hornyik Miklós: Angol pázsit. Bálkáni néprajzi kalauz. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Obersovszky Évának Bp., 1996, Kortárs. Kiadói papírkötés. 140p.
22263.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF