https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Technik

Zahl der Lose: 87

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években. I. köt.: Összesítő kimutatások. Bp., 1902, Athenaeum, XXV+(1)+133 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
1
21196.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években. I. köt.: Összesítő kimutatások. Bp., 1902, Athenaeum, XXV+(1)+133 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
,,Trabant 601" személygépkocsi kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau, 1977, VEB Sachsenring Automobilwerke, 83+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
1
21197.

,,Trabant 601" személygépkocsi kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau, 1977, VEB Sachsenring Automobilwerke, 83+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva 130+6p. Kiadói kartonált papírkötés.
1
21198.

Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva 130+6p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
S.I. Logatschew: Frachtschiffe der Zukunft. Berlin, 1980. Transpress. Kiadói kartonált papírkötésben 138p.
1
21199.

S.I. Logatschew: Frachtschiffe der Zukunft. Berlin, 1980. Transpress. Kiadói kartonált papírkötésben 138p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., [1955.], Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség,560 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
21200.

Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., [1955.], Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség,560 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.
1
21201.

Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csanádi - Nagyváradi - Winkler: A magyar repülés története. (Két példány: 1. kiadás, illetve 2., bővített kiadás.) Bp., 1974-1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, az 1. kiadás kissé viseltes állapotban.
1
21202.

Csanádi - Nagyváradi - Winkler: A magyar repülés története. (Két példány: 1. kiadás, illetve 2., bővített kiadás.) Bp., 1974-1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, az 1. kiadás kissé viseltes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Kiss Imre: Kibernetika II. Az elektronikus számoló- és adatfeldolgozó gépek általános ismertetése. (Előadásvázlat.) [Bp.], 1969, (ZMKA háziny.), 34 p.+ 6 (ábrák) t. Kiadói tűzött papírkötés.
1
21203.

Kiss Imre: Kibernetika II. Az elektronikus számoló- és adatfeldolgozó gépek általános ismertetése. (Előadásvázlat.) [Bp.], 1969, (ZMKA háziny.), 34 p.+ 6 (ábrák) t. Kiadói tűzött papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Repülési lexikon. 1-2. kötet. Főszerk.: Szabó József. Bp., 1991, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Moldoványi Ákos - Zsille Péter: Égi utakon. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
21204.

3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Repülési lexikon. 1-2. kötet. Főszerk.: Szabó József. Bp., 1991, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Moldoványi Ákos - Zsille Péter: Égi utakon. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db repülőgépekről szóló könyv: Vass Balázs: Repülőgép-, helikopter- és hajtóműtípusok. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + Nagyváradi Sándor - Varsányi Ernő: Katonai repülőgépek. Típuskönyv. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kisebb ázásnyomokkal.
1
21205.

2 db repülőgépekről szóló könyv: Vass Balázs: Repülőgép-, helikopter- és hajtóműtípusok. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + Nagyváradi Sándor - Varsányi Ernő: Katonai repülőgépek. Típuskönyv. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kisebb ázásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stephan, [Paul]: Die Drahtseilbahnen. Ihr Aufbau und ihre Verwendung. Berlin, 1914, Julius Springer, IV+(2)+288+(2) p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón sérülésekkel, belül a lapok jó állapotban.
1
21206.

Stephan, [Paul]: Die Drahtseilbahnen. Ihr Aufbau und ihre Verwendung. Berlin, 1914, Julius Springer, IV+(2)+288+(2) p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón sérülésekkel, belül a lapok jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tecklenburg, [Theodor Saladin]: Handbuch der Tiefbohrkunde. [A mélyfürástan kézikönyve]. Band II. Das Spülbohrsystem. Leipzig, 1887, Baumgärtner's Buchhandlung. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói papírkötés, széteső, rossz állapotban. + Dr. Nyúl Gyula: A magyar ásványolaj. Közlemény a Műegyetem Chemiai-Technológiai Intézetéből. Viseltes állapotban, az egyik lap különvált, 3 sztl. lev.
1
21207.

Tecklenburg, [Theodor Saladin]: Handbuch der Tiefbohrkunde. [A mélyfürástan kézikönyve]. Band II. Das Spülbohrsystem. Leipzig, 1887, Baumgärtner's Buchhandlung. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói papírkötés, széteső, rossz állapotban. + Dr. Nyúl Gyula: A magyar ásványolaj. Közlemény a Műegyetem Chemiai-Technológiai Intézetéből. Viseltes állapotban, az egyik lap különvált, 3 sztl. lev.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse