21206.
Bücher: Technik
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Stephan, [Paul]: Die Drahtseilbahnen. Ihr Aufbau und ihre Verwendung. Berlin, 1914, Julius Springer, IV+(2)+288+(2) p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón sérülésekkel, belül a lapok jó állapotban.