Bücher: Technik

Zahl der Lose: 87

21172.

Rufpreis:
3 000 HUF

Polte - Hein - Windoffer: Clocks and Watches from the Landrock Collection. Leipzig, 1987. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21173.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gardiner-O'Neill: Toy Cars. An internatonal survey of tinplate and diecast cars from 1900 to the present day. London, Tiger Books. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21174.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vörös Imre: Gépelemek. Géprajz. A Műegyetemen tartott előadásai alapján írta: - - . (Gépelt kézirat). Bp., 1948, Műegyetem, 1 sztl. lev.+ 82 p.+ 18 (mellékletek) t. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé dohos.
21175.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

21176.

Rufpreis:
2 400 HUF

Teichmann, Alfred: Zur Berechnung auf Knickbiegung beanspruchter Flugzeugholme. München, 1931, R. Oldenbourg-ny., 1 sztl. lev.+ 50+(2) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
21177.

Rufpreis:
1 200 HUF

21178.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kerber Márton: A gépjárművezetői vizsga teljes anyaga. Kérdés és feleletekben. A gépjármű ápolása és vezetése. Bp.,én.,Merkantil-ny., 88 p. Kiadói papírkötés, leszakadt borítóval. + A másik címlapjához kötve: A gépjárművezetői vizsga rendészeti anyaga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1936, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés.
21179.

Rufpreis:
1 800 HUF

21180.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

21181.

Rufpreis:
2 000 HUF

Preusch, Eberhard: Így gondozd a Trabantodat. Bp., 1973, Táncsics. Kiadói kartontál kötés, gerincnél elvált, széteső állapotban.
21182.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Angyal László: Hullámzó láthatár. Bp., 1981, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. + Jereb Gábor: Vitorlázó repülőgépek. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Simó Willy: Hogyan lehetek pilóta? Haditechnika fiataloknak. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón ázásnyommal.
21183.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF