Bücher: Technik

Zahl der Lose: 87

Sitkei Gyula: A magyar elektrotechnika nagy alakjai. 2005, Energetikai Kiadó. CD-melléklettel. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21184.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db mérnöki kiadvány: Csűrös Zoltán: Műanyagok. Bp., 1942. Pátria, 72p., dr. Pattanytús Á. Géza: Áramlástan. Bp., 1942. 160p., Uő: A gépek üzemtana 307 ábrával... Bp., 1948. Egyetemi. 462p. / A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai/
21185.

Rufpreis:
1 800 HUF

21186.

Rufpreis:
1 000 HUF

21187.

Rufpreis:
1 800 HUF

21188.

Rufpreis:
1 800 HUF

21189.

Rufpreis:
1 800 HUF

4 db vízügyi témájú kiadvány (+1 térkép): Alföldi László et al.: Budapest hévizei. Bp., 1968, Vízgazdálkodási Tudományos Kutató Intézet. Egészvászon-kötésben. + Ajánlások a dunai hajóút, a hidrotechnikai és egyéb műtárgyak szelvényméreteinek megállapítására. Bp., 1976, k.n. Tűzve. + Gabčíkovo-Nagymarosi Vízlépcsőrendszer. Bp., 1973, Országos Vízügyi Hivatal. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. + A Gabcikovo-Nagymarosi Vízlépcsők hatása az európai víziútrendszerre. Bp., 1973, Vízdok. Kiadói tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval. + A nagymarosi vízlépcső főbb létesítményei, térkép, 33x69 cm
21190.

Rufpreis:
1 800 HUF

21191.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsabrov: A repülés elmélete és technikája. A repülőgép repülésének alapjai. Ford.: Nagy Ernő. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség,263+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21192.

Rufpreis:
1 600 HUF

21193.

Rufpreis:
1 600 HUF

21194.

Rufpreis:
1 600 HUF

Plank Jenő: Szervetlen kémiai elemzési módszerek.I. Minőségi elemzés. Bp., 1944. Hungária. 304p. Kiadói papírkötésben néhány foltos lappal.
21195.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF