Bücher: Religion

Zahl der Lose: 100

[Nieupoort, Willem Hendrik (1670-1730)] Niepoort G.H.: Rituum, qui olim apud romanos obtinuerunt, succincta explicatio ad intelligentiam veterum authorum facili methodo a - - - conscripta. Tyrnaviae [Nagyszombat],1778,Typis Regae Universit. Budensis, 4+552+39 p.+1 t. Latin nyelven. Egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, pótolt hátsó szennylappal, néhány foltos lappal, az elülső szennylapon bejegyzésekkel, a kihajtható táblán kis szakadással, régi bélyegzéssel.
21380.

Rufpreis:
5 000 HUF

Eliade, Mircea: Vallási hiedelmek és eszmék története I. Bp., 1994, Osiris-Századvég. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21381.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Breviarium romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini ... Pars Vernalis. Ex Ducali Campidonensi Typographeo [Kempten], 1766, Andreas Stadler, 632p. 288p. 14p. Korabeli egészbőr kötésben, modern ex librissel
21382.

Rufpreis:
6 000 HUF

21383.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

21384.

Rufpreis:
5 000 HUF

Warner, Bill: Kétórás Korán. Bp., 2017. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21385.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

[Steinsiess Antal (1703-1773)] Steinsiess, Antonius: Panoplia dogmatica, seu de verbo Dei praesertim scripto lectioneque ejusdem, in versionibus vulgaribus, responsio apologetica, ad scriptum nuperi anonymi, in lucem edita: a P. Fratr. - -, ... Jaurini [Győr], én. (175?), Typis Georgii Joannis Streibig, 428+8 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével és kis sérüléssel, az előzéklapon és a címlapon bejegyzésekkel.
21386.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

21387.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lepsényi Miklós: Válasz Masznyik Endre urnak Luther élete czímű munkájára. Pozsony, 1889, Stampfel, Eder és Társai. Félvászon kötés, foltos lapok, kopottas állapotban.
21388.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

21389.

Rufpreis:
4 000 HUF

21390.

Rufpreis:
4 000 HUF

[Fischer István, nagyszalatnyai báró (1754-1822)]: Collectio Pastoralium, & Circularium Litterarum Ab Excellentissimo, Illustrissimo, Ac Reverendissimo Domoni Domino Stephano e Liberis Baronibus Fischer de Nagy Szalatnya [...] Agriae [Eger], 1823, Typis Lycei Archi-Episcopalis. Latin nyelven. Félbőr-kötésben, megviselt állapotban, hiányzó gerinccel, a lapok többségén ázásnyomokkal.
21391.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF