Bücher: Religion Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3478246
21356
515
Books: Religion
Philip Martin: Zen kiút a depresszióból. A normális élet szabályai. Ford.: Sári Júlia. Bp.,2007, Kelet Kiadó. Kiadói papírkötés. 3476120
21357
515
Books: Religion
Borovi József: A magyar tábori lelkészet története. [Bp.], 1992, Zrínyi, 302 p. Kiadói papírkötés. 3477928
21358
515
Books: Religion
Várta. Magyar Katholikus Írók Könyve. 1669. számozott példány. Félvászon kötés, kötéstáblák lyukasztottak, kopottas állapotban.
3477925
21359
515
Books: Religion
A spritismus keresztény katholikus megvilágításban. Négy szabad előadás. Tartotta a kalocsai kath. körben: Mayer Béla. Kalocsa, 1899, Jurcsó Antal. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. 3481948
21360
515
Books: Religion
Tibeti misztériumok. hamvas Béla fordítása. 1990, Pesti Szalon Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3477916
21361
515
Books: Religion
Szimonidesz Lajos: Jézus és Mária ereklyéi. Első kiadás. Bp., 1933. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 3482215
21362
515
Books: Religion
Karner Károly: Apokalipszis. Fordítás és magyarázat. Bécs, 1974., Szerzői. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítékkal. + Káldy Zoltán: Bevezetés az újszövetségbe. Bp., 1957, Evangélikus Egyetemes Sajtóosztály. Kiadói félvászon-kötés. 3478412
21363
515
Books: Religion
A tibeti halottaskönyv. A nagy megszabadulás hallás által a köztes létben. Guru Rinpocse nyomán Karma Lingpa. Csögyam Trungpa Rinpocse kommentárjával. Bp. - Tar,én., Buddhista Meditáció Központ. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal és borítóval. 3482470
21364
515
Books: Religion
Prohászka Ottokár: Magasságok felé. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái VIII. köt. Bp.,(1928.),Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
3476729
21365
515
Books: Religion
Dr. Luther Márton Nagy Kátéja. Sopron, 1930, "Emmaus felé". Tűzött papírkötés, viseltes állapotban.
3478482
21366
515
Books: Religion
Vjászadéva: Taittiríja Upanisad. Védánta Upanisadok. Bakos Attila magyarázataival. Ford.: Bakos Attila, Gál Anikó, Vadas Norbert. Bp., 2023, Danvantara. Kiadói kartonált papírkötés.
3482769
21367
515
Books: Religion
Újszövetség és Biblia, bennük beírással.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF