Bücher: Religion

Zahl der Lose: 100

Philip Martin: Zen kiút a depresszióból. A normális élet szabályai. Ford.: Sári Júlia. Bp.,2007, Kelet Kiadó. Kiadói papírkötés.
21356.

Rufpreis:
2 000 HUF

Borovi József: A magyar tábori lelkészet története. [Bp.], 1992, Zrínyi, 302 p. Kiadói papírkötés.
21357.

Rufpreis:
2 000 HUF

Várta. Magyar Katholikus Írók Könyve. 1669. számozott példány. Félvászon kötés, kötéstáblák lyukasztottak, kopottas állapotban.
21358.

Rufpreis:
2 000 HUF

A spritismus keresztény katholikus megvilágításban. Négy szabad előadás. Tartotta a kalocsai kath. körben: Mayer Béla. Kalocsa, 1899, Jurcsó Antal. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21359.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tibeti misztériumok. hamvas Béla fordítása. 1990, Pesti Szalon Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21360.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szimonidesz Lajos: Jézus és Mária ereklyéi. Első kiadás. Bp., 1933. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
21361.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karner Károly: Apokalipszis. Fordítás és magyarázat. Bécs, 1974., Szerzői. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítékkal. + Káldy Zoltán: Bevezetés az újszövetségbe. Bp., 1957, Evangélikus Egyetemes Sajtóosztály. Kiadói félvászon-kötés.
21362.

Rufpreis:
2 000 HUF

A tibeti halottaskönyv. A nagy megszabadulás hallás által a köztes létben. Guru Rinpocse nyomán Karma Lingpa. Csögyam Trungpa Rinpocse kommentárjával. Bp. - Tar,én., Buddhista Meditáció Központ. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal és borítóval.
21363.

Rufpreis:
2 000 HUF

Prohászka Ottokár: Magasságok felé. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái VIII. köt. Bp.,(1928.),Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
21364.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Luther Márton Nagy Kátéja. Sopron, 1930, "Emmaus felé". Tűzött papírkötés, viseltes állapotban.
21365.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vjászadéva: Taittiríja Upanisad. Védánta Upanisadok. Bakos Attila magyarázataival. Ford.: Bakos Attila, Gál Anikó, Vadas Norbert. Bp., 2023, Danvantara. Kiadói kartonált papírkötés.
21366.

Rufpreis:
2 000 HUF

Újszövetség és Biblia, bennük beírással.
21367.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF