Bücher: Religion

Zahl der Lose: 100

Farkas Attila Márton: Céljainkon túl. 21. századi buddhista tanulmányok a tudat, az idő és a valóság természetéről. A Tan Kapuja Tanító 3. [Bp.], 2020, Tan Kapuja Buddhista Egyház. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21344.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lévay Mihály (szerk.): A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 511+[1] p.+ 16 t. A borító és a könyvdíszek Surányi István munkái. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
21345.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Varga Zsigmond J.: Újszövetségi görög-magyar szótár. Bp., 199, Magyar Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21346.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Robert Schwartz von Megyes: Die Geschichte des Kollegs der Gesellschat Jesu inde der königlichen Freistadt Sopron (Ödenburg) 1636-1773. 1935, Diözesandruckerei Veszprém. + Dr. Badics Ferenc: Horváth János püspök 1769-1835. Veszprém, 1927, Egyházmegyei Könyvnyomda. Félvászon kötés, jó állapotban.
21347.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Dobosy Antal: A Nincs-kapu. A zen buddhizmus klasszikus kóangyűjteménye, tanítással, kifejtéssel és jegyzetekkel. A Tan Kapuja Tanítói1. Bp., 2021, Tan Kapuja Buddhista Főiskola. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán apró szamárfüllel.
21348.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szentes József: Litánia. Romái katholikusok, reformatúsok, lutheránusok, óhitüek, ariánusok, menpnisták, törökök 'és zsidók számára készült LITÁNIA Grof Vorumzer Szabad Lovas Seregenek Fö Hadnagya Szentes Josef Által, Zandhóferen nevezetü Téli Kvártélyan a Rénus partyán 1794. Esztendöbe. Bp., 2005, Heraldika Kiadó. REPRINT! Kiadói bőr kötés, kopottas állapotban.
21349.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bhikkhu Bodhi: A nemes nyolcrétű ösvény. A buddhista szellemi út. Ford.: Farkas Anikó. Bp., 1993, Orient Press. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
21350.

Rufpreis:
2 800 HUF

Thondup Tulku Rinpocse: A tudat gyógyító ereje. Egyszerű meditációs gyakorlatok az egészség, a jóllét és a megvilágosodás érdekében. Daniel Goleman előszavával. Ford. és az előszót írta Dr. Agócs Tamás. Bp., 2020, Satori-Book Bt. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kopott borítóval.
21351.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tenzin Wangyal Rinpocse: Gyógyítás formával, energiával és fénnyel. Az öt elem a tibeti sámánizmusban, tantrában és dzogcsenben. Ford.: Jakab Katalin. Bp., 2022, Püski. 2., javított kiadás. Kiadói papírkötés.
21352.

Rufpreis:
2 400 HUF

1905 A Szent Kereszt Magyar Hadseregének Tárogatója I. évf. 1. sz., 1905. május.  32+32+2+67-242+4 p. Átkötött félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzésekkel, kopott borítóval.
21353.

1905 A Szent Kereszt Magyar Hadseregének Tárogatója I. évf. 1. sz., 1905. május.
32+32+2+67-242+4 p. Átkötött félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzésekkel, kopott borítóval.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lukács László - Szebeni András. Boldogok , akik a házadban laknak... Szerzetesrendek Magyarországon. A fotóművész Szebeni András (1946-2020) fotóművész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1988, Corvina. Szebeni András fotóival illusztrált. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21354.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ecsedy Aladár: Egy év a szószéken. Vasárnap és ünnepdélelőtti predikációk. A szerző, Dr. Ecsedy Aladár (1902-1990) tahitótfalui lelkipásztor által DEDIKÁLT példány. "Lacinak szeretettel Aladár bácsi. 1947 Karácsonyán." Tahitótfalu, 1947., (Sylvester Bt.-ny.), 360 p. Átkötött nyl-kötés.
21355.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF