Bücher: Religion

Zahl der Lose: 100

Bakos Rafael OCD: A szív csak Istennel éri be. Keresztes Szent János gondolatai - életének fényében. 2006, Nyolc Boldogság Katolikus Közösség. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21404.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tóth István:  Egyházi beszéd, melyet 1882-ik évi augusztus hó 2-dikán, Assisi Szent Ferenc születésének hétszázados emlékünnepén, a Sz.-Ferencz-rend mosony-boldogasszonyi zárdatemplomában mondott Tóth István. (Dedikált.) Győr, 1882. Özv. Sauervein Gézáné ny. 24 p. Egyetlen kiadás. A borító belső oldalán dedikáció: "Hódoló tisztelete jeléül!" Tóth István győregyházmegyei áldozár, gönyűi plébános és zsinati vizsgáló bemutató beszéde Assissi Szent Ferenc életpéldáját méltatja. Könyvtári duplum. Fűzve, korabeli borítóban, jó példány.
21405.

Tóth István: Egyházi beszéd, melyet 1882-ik évi augusztus hó 2-dikán, Assisi Szent Ferenc születésének hétszázados emlékünnepén, a Sz.-Ferencz-rend mosony-boldogasszonyi zárdatemplomában mondott Tóth István. (Dedikált.)
Győr, 1882. Özv. Sauervein Gézáné ny. 24 p. Egyetlen kiadás.
A borító belső oldalán dedikáció: "Hódoló tisztelete jeléül!" Tóth István győregyházmegyei áldozár, gönyűi plébános és zsinati vizsgáló bemutató beszéde Assissi Szent Ferenc életpéldáját méltatja.
Könyvtári duplum.
Fűzve, korabeli borítóban, jó példány.

Rufpreis:
2 400 HUF

Érseki körlevelek tartalomjegyzéke 1863?1903. Az 1863?1881 / 1882?1903 évi egyházmegyei körlevelek tartalomjegyzéke, k. n., h. n., 1903 ? 61p. Aranyozott címeres egészvászon kötésben, Kissé koszos borítóval
21406.

Rufpreis:
2 400 HUF

[Páli Szent Vince]: Depaul szent Vince konferenciái a Szeretet Leányaihoz. A negyedik francia kiadás magyar fordítása. II. köt. Bp., 1926, A Szeretet Leányai, 692 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21407.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., 1931, Dante, 1 (címkép) t.+ (2)+306+(14) p.+ 25 t. Harmadik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21408.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., Pantheon. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21409.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gyurói Nagy Lajos: Magyar zsoltárok. Gróf Apponyi Albert levelével. Bp., 1924, Globus. KIadói papírkötés, sérült, kopottas állapotban.
21410.

Rufpreis:
1 600 HUF

Abd-Ru-Shin: Az igazság fényében III. Grál-üzenet. Stuttgart, Stiftung Gralbotschaft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21411.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ferkó Zoltán: Zarándoklat a moldvai magyar miséért. A szerző által a Szent Orsolya Rend részére dedikált példány. (Bp., 2007, Szent Gellért Kiadó), 145 p.+ 15 (színes fotók) t. Kiadói papírkötés.
21412.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csapodi Csaba: Társadalmi kérdés és katolicizmus Magyarországon.    Bp. 1941, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 58 l., 1 lev. Papírborítóval, az eredeti borító felragasztva, alul vágott.
21413.

Rufpreis:
2 000 HUF

Prohászka Ottokár: Föld és ég. Kutatások a geologia és theologia érintkező pontjai körül. Esztergom, 1912, Buzárovits Gusztáv, IX+(3)+430 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, vetemedett kötéstáblákkal, kissé hullámos lapokkal.
21414.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gyarmati Béla: Próféta - Államférfi. Aki megjövendölte a történelem végét és a megváltó megjelenését. [Bp.], én., Gyarmati és Társa, 120 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés.
21415.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF