Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 93

Pók Judit: Szatmár vármegye katonai leírása 1782-1785. Nyíregyháza, 1993. Megjelent 600 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19961.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ehrenburg, Ilja: A spanyol hadszíntérről jelenti. Pozsony, 1938, Eugen Prager. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
19962.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Kálmán: Az utolsó parancsig. Pápa, 1999, ifj. Tóth Kálmán, 118 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés
19963.

Rufpreis:
2 000 HUF

Báró somorjai Lukachich Géza: A Doberdó védelme az első isonzói csatában. Bp., 1918, Athenaeum. Kiadói papírkötés, viseltes, széteső állapotban.
19964.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reéz Pál: Messze földről - kaszárnyából. H.n., é.n., Szerző. Hiányos papírkötés, széteső állapotban.
19965.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., [1928], Franklin-Társulat, 418 p.+ 55 t.+ 5 melléklet. Fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
19966.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hosszúpihenő... Karikatúrák a katonaéletről. Rajzolta: Szabó Károly. 94 tábla, 6 db hiányzik. Viseltes papír mappában, egyébként jó állapotban.
19967.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kacziány Géza: Egy évig mondurban. Karcolatok az egyévi önkénytes-életből.    Bp., 1884. Franklin-Társulat. VIII+184p. + hozzákötve: Leon de Tinseau: A legjobb rész. Bp., é.n. Légrády 186p. Későbbi vászonkötésben
19968.

Rufpreis:
6 000 HUF

19969.

Rufpreis:
6 000 HUF

19970.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Az Érdekes Újság háborús albuma. II. füzet. Bp., Légrády-ny., 1 (tartalomjegyzék) sztl. lev.+ 12 (fekete-fehér fénynyomatok) t. Kiadói papírmappa, sérült, szakadt, foltos mappával.
19971.

Rufpreis:
4 000 HUF

Burkon László (szerk.): Tisztelet a hősöknek! Szombathely, 1996. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  A második világháborúban elhunyt Vas megyei áldozatoknak, hősöknek állít emléket a különleges, nehezen fellelhető kiadvány. 186 település emlékműve és emléktáblája - rajtuk sok ezer névvel - szerepel a kötetben, külön érték a kétszáznál több fotó. A második világháború befejeződésének fél évszázados jubileumára, 1995-re időzítették a megjelenést, ám megfelelő kiadó híján ez meghiúsult. Végül egy év csúszással, a millecentenáriumi év, 1996 végén látott napvilágot.
19972.

Burkon László (szerk.): Tisztelet a hősöknek! Szombathely, 1996. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

A második világháborúban elhunyt Vas megyei áldozatoknak, hősöknek állít emléket a különleges, nehezen fellelhető kiadvány. 186 település emlékműve és emléktáblája - rajtuk sok ezer névvel - szerepel a kötetben, külön érték a kétszáznál több fotó. A második világháború befejeződésének fél évszázados jubileumára, 1995-re időzítették a megjelenést, ám megfelelő kiadó híján ez meghiúsult. Végül egy év csúszással, a millecentenáriumi év, 1996 végén látott napvilágot.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF