Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 93

Michael Bartsch - Hans-Frieder Schebesch - Rainer Scheppelmann: De Krieg im Osten 1941-1945. Historische Einführung, Kommentare und Dokumente. H.n., 1981, Pahl-Rugenstein Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
19937.

Rufpreis:
3 000 HUF

Willy Peter Reese: Mir selber seltsam fremd. Die Unmenschlichkeit des Krieges. Russland 1941-44. Szerk.: Stefan Schmitz. H.n., 2003, Claasen. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19938.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paul Carell: Sie kommen! Der deutsche Bericht über die Invasion und die 80tägige Schlacht um Frankreich. Frankfurt-Berlin, 1989, Ullstein. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19939.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gerd F. Heuer: Die deutschen Generalfeldmarschälle und Großadmirale 1933-1945. Dokumentation zur Geschichte der Kriege 1910-1945. H.n., é.n., VPM Verlagsunion Pabel Moewig KG. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19940.

Rufpreis:
3 000 HUF

Stackelberg, Karl Georg von: Legion Condor. Deutsche Freiwillige in Spanien. Berlin, 1939, Verlag Die Heimbücherei, 220+[4] p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19941.

Rufpreis:
3 000 HUF

Walther Dahl (szerk.): Ehrenbuch des deutschen Soldaten. München, 1986, FZ-Verlag, 527+[1] p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19942.

Rufpreis:
3 000 HUF

Volkmar Kühn: Mit Rommel in der Wüste. Kampf und Untergang des Deutschen Afrika-Korps 1941-1943. Stuttgart, 1983, Motorbuch Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19943.

Rufpreis:
3 000 HUF

Náray Antal, vitéz - Berkó István, ifj. vitéz: Légitámadás! Bp., [1936], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 304 p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. +1 (kihajtható ábra) t. Kiadói egészvászon-kötés, ex libri-szel (Dr. Haranghy László könyve), kissé foltos borítóval, fakó gerinccel.
19944.

Rufpreis:
2 800 HUF

Veress D. Csaba: A Dunántúl hadi krónikája. 1944-1945. Bp., 1984, Zrínyi. Térképekkel és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19945.

Rufpreis:
2 800 HUF

2008 Ritterkreuzträger Profile Nr. 7. Arnold Huebner, der erste Gefreite des Afrikakorps mit Ritterkreuz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, 44 p.
19946.

Rufpreis:
2 800 HUF

Frank Bauer: Horrido Lützow! Geschichte und Tradition des Lützower Freikorps. München, 2000, Schild-Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19947.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cornelius Ryan: Der längste Tag. Normandie: 6. Juni 1944. Klagenfurt, 1959, Neuen Kaiser Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19948.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF