Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 93

Siegfried Breyer: Flottenparaden und Repräsentationen der Marine 1925-1940. Wölfersheim, 1997, Podzun-Pallas. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19997.

Rufpreis:
1 200 HUF

Markó Árpád: Egy elfelejtett magyar író-katona. (Jakkó László huszárkapitány. 1781-1933). Bp. 1960. Akadémiai. 55 l. Értekezések a történeti tudományok köréből 18. Fűzve, kiadói borítékban. A mű 650 példányban jelent meg.
19998.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hajnal István: A Batthyány-kormány külpolitikája. Bp., 1957, Akadémiai. Kiadói papírkötésben, 132p. Borítón kis sarokhiány.
19999.

Rufpreis:
1 600 HUF

A 20. Századi Hadtörténet sorozat 2 kötete: Chris Goss: Fegyvertársak.; Véres Vizcaya. Debrecen, 2001, Hajja & Fiai. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20000.

Rufpreis:
800 HUF

Janusz Piekalkiewicz: Der Zweite Weltkrieg. Band 1. Herrsching, 1986.,  Manfred Pawlak Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészműbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
20001.

Janusz Piekalkiewicz: Der Zweite Weltkrieg. Band 1. Herrsching, 1986.,
Manfred Pawlak Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészműbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Magyar Honvédelmi Szövetség belső használatra készült kiadványai, 6 db: Tanterv és utasítás az Általános Honvédelmi Oktatáshoz.; Tansegédlet a sorköteles tanfolyamok politikai foglalkozásvezetői részére.; Katonapolitikai helyzet 1979. tavaszán.; A Vörös Csillag Érdemrenddel kitüntetett Magyar Honvédelmi Szövetség országos közgyűlésének jegyzőkönyve.; stb. Bp., 1975-1989, MHSZ. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20002.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Magyar Honvédelmi Szövetség belső használatra készült kiadványai, 6 db: Összetett honvédelmi verseny szabályzata.; Sorkötelesek általános honvédelmi versenyének szabályzata.; Mesterlövész csoportok működési szabályzata és versenykiírása.; stb. Bp., 1980-1985, MHSZ. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
20003.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar Honvédelmi Szövetség belső használatra készült kiadványai, 6 db: Az ,,Élenjáró" kitüntető címért.; A Magyar Honvédelmi Szövetség klubjainak gazdálkodási szabályzata.; Kézikönyv az általános honvédelmi előképzés oktatóinak.; stb. Bp., 1968-1984, MHSZ. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
20004.

Rufpreis:
800 HUF

Ingersoll, Ralph: Szigorúan titkos. Bp., 1964. Zrínyi. 425p. Kiadói félvászon kötésben
20005.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF