Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 411

Badiny Jós Ferenc: Kaldeától Ister-gamig. I. kötet. A sumer őstörténet. Bp.,2004. Magyar Ház. 431p. Kiadói kartonált papírkötésben
19739.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Györffy György: A magyarok elődeiről és a honfoglalásról. Osiris Kiadó, 2002, Kiadói kartonált papírkötés.
19740.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk.: Lukinich Imre. Bp., [1926], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 367+(1) p.+ 3 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19741.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

David J. Irving: Und Deutschlands Städte starben nicht. Ein Dokumentarbericht. Zürich, 1963, Schweizer Druck- und Verlagshaus AG. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
19742.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19743.

Rufpreis:
2 400 HUF

19744.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szentpétery Imre (szerk.): Az Árpád-házi királyok okleveleinek kritikai jegyzéke. II. kötet 4. füzet: 1290-1301. Bp.,1987, MTA, 336p. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
19745.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fenyő Miksa: Az elsodort ország. Naplójegyzetek 1944-1945-ből. Bp., 1946, Révai. 637+3 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19746.

Rufpreis:
2 400 HUF

Farkas László: Kézai és a magyar krónikák. Szeged, 1935. Kolozsvári_szegedi értekezések a magyar művelődéstörténelem köréből. 92p. Kiadói sérült papírborítóval
19747.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zétényi Zsolt: Milyen emlékmű álljon a Szabadság téren? A Szabadság téri szovjet hősi emlékmű ügye 2006-ban. Bp., Masszi Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19748.

Rufpreis:
2 400 HUF

Trianon 100. Segédanyag a trianoni békeszerződés oktatásának történeti és pedagógiai módszertani kérdései című pedagógus-továbbképzéshez. [Bp.], 2021., Közép- és Kelet-erupai Történelem és Társadalom Kutatásáért Közalapítvány, 204 p.+8 t.+ 1 (kihajtható melléklet) t. Benne a 202. oldaltól "Trianon társasjátékkal", leírással, a színes táblák játékkártyákkal, valamint mellékletben táblával. Kiadói papírkötés.
19749.

Rufpreis:
1 800 HUF

Takáts Sándor: Régi idők, régi emberek.1-2. köt. Bp.,[1930], Athenaeum, 471+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötések, az elülső borítókon körben mélynyomásos leveles díszítésekkel, kopott borítókkal, a 2. kötet hátsó szennylapján firkával.
19750.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF