Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 411

Dr. Dézsi Lajos: Báró Jósika Miklós 1794-1865. Magyar Történeti Önéletrajzok. Bp., 1916, Magyar Történelmi Társulat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19727.

Rufpreis:
2 800 HUF

Perlekedő évszázadok. Tanulmányok Für Lajos történész 60. születénapjára. Szerk.: Horn Ildikó. Az egyik szerző, Pálóczi Horváth András (1941-) régész, muzeológus, történész által DEDIKÁLT példány! Bp., 1993., ELTE Középkori és Kora-újkori Magyar Történelmi Tanszék. Kiadói papírkötés.
19728.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fejér György: Magyar okmánytárhoz évmutató. Bp., MTA. Újrakötött kartonált kötés, belekötve az eredeti borító, jó állapotban.
19729.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mózessy Gergely (szerk.): Prohászka-tanulmányok, 2007-2009. A Székesfehérvári Egyházmegye Prohészka-konferenciáinak előadásai. Székesfehérvár, 2009, Székesfehérvári Püspöki és Székeskáptalani Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19730.

Rufpreis:
2 800 HUF

Diószegi István: Bismarck és Andrássy. Teleki László Alapítvány, 1998 Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
19731.

Rufpreis:
2 400 HUF

Anders Rydell: Hitlers Bilder. Kunstraub der Nazis - Raubkunst in der Gegenwart. Frankfurt, 2014, Campus Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, zsugorfóliában.
19732.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kölley György: Értetek és miattatok. Egy magyar cserkészvezető visszaemlékezései. Bp., 2017. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19733.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Makkai Ernő: Bethlen Gábor országalkotó politikája. Bp., 1929, Pátria. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19734.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kisebbséggel kapcsolatos könyvek gyűjteménye: Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon; Kővágó L.:Nemzetiségekl a mai Magyarországon; Kisebbség - nemzetiség, Együtt élő népek a Kárpát-Medencében.
19735.

Rufpreis:
2 800 HUF

Norbert Elias: A civilizáció folyamata. Szociogenetikus és pszichogenetikus vizsgálódások. Ford.: Berényi Gábor. Bp., 1987, Gondolat, 861+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas kiadói papír védőborítóban.
19736.

Rufpreis:
2 800 HUF

André Leroi-Gourhan: Az őstörténet kultuszai. Az én világom. Bp.,1985., Kozmosz. Kiadói papírkötés.
19737.

Rufpreis:
2 400 HUF

Balázs Judit: Gazdaság az Oszmán Birodalomban. Sopron, 2008, Lövér-Print. 105+1 p. Aranyozott műbőr-kötésben, borítón apró kopásnyomokkal. Ritka!
19738.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF