Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 411

Duby, Georges- Lardreau, Guy: Párbeszéd a történelemről (Hermész könyvek) Akadémiai Kiadó, 1993. Kiadói papírkötés
19799.

Duby, Georges- Lardreau, Guy: Párbeszéd a történelemről (Hermész könyvek)
Akadémiai Kiadó, 1993. Kiadói papírkötés

Rufpreis:
1 800 HUF

Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp., 1986, Kossuth, 329+7 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19800.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Bp., 1988, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
19801.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár József-Simon Györgyi: Magyar nyelvemlékek. Bp., 1977. Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült papír védőborítóval.
19802.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kárpáti Ferenc: Puskalövés nélkül... Bp., én., Duna International. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19803.

Rufpreis:
2 000 HUF

Európa és a Rákóczi-szabadságharc. Szerk. Benda Kálmán. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval. + Rákóczi kiáltványa a keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljáról. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
19804.

Rufpreis:
2 000 HUF

Thanászisz Zianósz: Nehéz évek 1940-1950. Budapest, 2003, Görög Országos Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
19805.

Rufpreis:
2 000 HUF

19806.

Rufpreis:
2 000 HUF

19807.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sortüzek -1956. Igazságügyi Minisztérium Tényfeltáró Bizottság 1993. Lakitelek, 1993, Antológia. Kiadói papírkötés.
19808.

Rufpreis:
2 000 HUF

19809.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marc Bloch: A történelem védelmében (Válogatott művek). Gondolat Kiadó, 1974. Kiadói egészvászon-kötés
19810.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF