Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 411

Adorján Andor, Farkas Pál és Seres László: Forradalom és császárság A francia forradalom I.-II., Bp., 1913-14, Singer és Wolfner. Félvászon kötésben 191-189p.
19775.

Rufpreis:
2 000 HUF

Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. A szerző, Györffy Rózsa (1923-2015) író, színésznő által dedikált példány. Bp., 1988, szerzői kiadás, 216 p. Kiadói papírkötés, kissé koszos, kissé sérült, a könyvtesttől részben elvált borítóval, helyenként tollal írt bejegyzésekkel.
19776.

Rufpreis:
2 000 HUF

Badiny Jós Ferenc: Az esztergomi -Ister-gami- oroszlánok titka. Bp., 2004. Magyar ház. Kiadói kartonált papírkötésben 172 + 12 p.
19777.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marczell Ferenc (szerk.) A Magyar Vízügyi Múzeumban őrzött Széchenyi-iratok katalógusa Budapest, 1990. 142p. Kiadói papírkötésben
19778.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ujházy György: Európai magyarság. Documenta Hungarica. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 191+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
19779.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
19780.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karalyos-Szénási Gyula: Történelmünk a Kárpát-medencében. A szerző által dedikált példány! Bp., 2004, szerzői kiadás, 120 p. Kiadói papírkötés.
19781.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Gömör Béla: A magyar balneológia aranykora. Az egyesület első ötven éve. Dedikált  Bp., 2006., GMR Reklámügynökség. 83p. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
19782.

Rufpreis:
2 000 HUF

Poncins, Leon de: A forradalom titkos erői: szabadkőművesség, zsidóság. Bp., 2001, Gede Testvérek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19783.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Duby, George - Lardreau, Guy: Párbeszéd a történelemről. Hermész Könyvek. Bp., 1993, Akadémiai, 187+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19784.

Rufpreis:
1 600 HUF

Apró Könyvtár 2 db - Csuday Jenő: A magyarok történelme. 1526-1867. + Csuday Jenő: Világtörténelem. Ókor. Bp., Löblovitz Zsigmond. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19785.

Rufpreis:
2 000 HUF

Farkas Emőd: Magyarország nagyasszonyai. I. kötet. Bp., 1911, Wodianer. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
19786.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF