Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 411

Csiffáry Gergely: A történelem fogságában. Eger, 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19835.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dienes István: A honfoglaló magyarok. Bukarest-Kolozsvár, Kriterion. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19836.

Rufpreis:
1 600 HUF

19837.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Magyar Korona országainak 1897. évi külkereskedelmi forgalma. Magyar Statisztikai Közlemények. Új folyam. XX. köt. Bp., 1898, Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev.+ 163 p. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, régi intézményi bélyegzőkkel.
19838.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Magyar Korona országainak 1900. évi külkereskedelmi forgalma. Magyar Statisztikai Közlemények. Új folyam. XXIX. köt. Bp., 1901, Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal (Athenaeum-ny.), 3 sztl. lev.+ 177+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval és gerinccel, néhány kis lapszéli sérüléssel.
19839.

Rufpreis:
1 600 HUF

Takács Péter: Úrbéresek vallomása Szabolcsban 1772   Akadémiai Kiadó, 1991. 228p. Kiadói papírkötésben
19840.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy István: Erdélyi úton. Bp., 1947. Szikra. 135p. Kiadói félvászon kötésben
19841.

Rufpreis:
1 600 HUF

1941 Kisebbségi Körlevél, A Pécsi Egyetemi Kisebbségi Intézet közleményei V- évf. 1. szám 60p
19842.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rákosi Mátyás a jegyrendszer megszüntetéséről, a mezőgazdasági áruk szabad forgalmáról, a munka- és állami fegyelemről. Beszámoló a MDP Központi Vezetőségének 1951. november 30-i ülésén. (Bp., 1951), Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége Agitációs- és Propaganda Osztály, 21+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel (Hóbor János), a szövegben aláhúzásokkal.
19843.

Rufpreis:
1 600 HUF

A magyar történelem képeskönyve. Össezáll.: Genthon István. A bevezetést írta: Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XXXVIII+(2)+216 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19844.

Rufpreis:
1 600 HUF

19845.

Rufpreis:
1 600 HUF

László Gyula: Lehel kürtje. Bp.,1958, Múzeumok Központi Propaganda Irodája, 17 p.+ 8 t. +1 (kihajtható tábla) t. Egészoldalas és egy kihajtható fekete-fehér illusztrációval. Második kiadás. Kiadói papírkötésben. Megjelent 2000 példányban.
19846.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF