19839.
Bücher: Geschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
A Magyar Korona országainak 1900. évi külkereskedelmi forgalma. Magyar Statisztikai Közlemények. Új folyam. XXIX. köt. Bp., 1901, Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal (Athenaeum-ny.), 3 sztl. lev.+ 177+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval és gerinccel, néhány kis lapszéli sérüléssel.