1937 Andrees Handatlas. Ausgewählte, völlig neu bearbeitete Ausgabe in einem Bande. Herausgegeben von Dr. Konrad Frenzel. Bielefeld-Leipzig, 1937, Velhagen & Klasing. Számos egészoldalas, színes térképpel, névmutatóval. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
Orbis Terrarum Antiquus. Schul-atlas der Alten Welt nach D'Anville, Mannert, Uckert, Reichard, Kruse, Wilhelm u. A. bearbeitet. Gotha, 1852, Justhus Perthes, 2+14 p. + 15 t. Német nyelven. Teljes! Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal és bejelölésekkel, bejegyzésekkel, régi könyvtári példány.
Figura del Mondo Universale 1550. feliratos világtérkép Sebastian Münster után. Régi papírra készült modern nyomás 380x280 mm Restaurált szélén beszakadással