Landkarten

Zahl der Lose: 71

cca 1900-1910 Békéscsaba és környékének katonai térképe, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kissé foltos, 48x61,5 cm
17514.

Rufpreis:
2 000 HUF

1973 Kárpátalja térképe (Zakarpatska Oblast), 1 : 600.000, orosz nyelvű, 32,5x37,5 cm
17515.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1935 Pápa és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 62,5x45,5 cm
17516.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1944 Európa térképe, Bp., Kókai Lajos kiadása (Hornyánszky Viktor-ny.), kissé foltos, 82x103 cm
17517.

Rufpreis:
4 000 HUF

1937 Andrees Handatlas. Ausgewählte, völlig neu bearbeitete Ausgabe in einem Bande. Herausgegeben von Dr. Konrad Frenzel. Bielefeld-Leipzig, 1937, Velhagen & Klasing. Számos egészoldalas, színes térképpel, névmutatóval. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal.
17518.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1914 Beszterce (Bistritz) és környékének térképe, 1:200 000, vászontérkép, 58×40 cm
17519.

Rufpreis:
1 600 HUF

ca 1900 A Magyar Királyság vármegyéi. Majdnem teljes sorozat. (Hiány: Abauj-Torna, Fejér, Pest, Vas) + térkép Fiume. Össz 70 db Jó állapotban 25x30 cm
17520.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Orbis Terrarum Antiquus. Schul-atlas der Alten Welt nach D'Anville, Mannert, Uckert, Reichard, Kruse, Wilhelm u. A. bearbeitet. Gotha, 1852, Justhus Perthes, 2+14 p. + 15 t. Német nyelven. Teljes! Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal és bejelölésekkel, bejegyzésekkel, régi könyvtári példány.
17521.

Rufpreis:
8 000 HUF

Figura del Mondo Universale 1550. feliratos világtérkép Sebastian Münster után. Régi papírra készült modern nyomás 380x280 mm Restaurált szélén beszakadással
17522.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

6 db Budapest várostérkép és kerülettérkép
17523.

Rufpreis:
1 800 HUF

6 db térkép a Tisza különböző szakaszairól + A Balaton térképe, vegyes méretben és állapotban
17524.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930 Plan of Budapest Capital of Hungary, Budapest map and guide, 49×80 cm
17525.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF