Landkarten Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3473758
17502
513
Maps
cca 1900-1910 Sopron és környéke (Fertő tó) katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. Militärgeographisches Intitut, 48x61,5 cm 3470218
17503
513
Maps
2 db atlasz - Földrajzi atlasz a középiskolák számára. Bp., 1971, Kartográfia. + Történelmi atlasz. Bp., Kartográfia.
3473244
17504
513
Maps
ca 1940 Belgrád és Zimony német katonai térkép. 80x90 cm 3468483
17505
513
Maps
1980, 1989 A Balaton turistatérképe, 2 db, kiadja: Cartographia, jó állapotban 3473170
17506
513
Maps
1941 A Csendes-óceán térképe, 1:25 000 000, kiadja: M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 63×92 cm 3473182
17507
513
Maps
cca 1912 Gyergyó és Oláhfalu környékének katonai térképe, kiadja: K.u.k. Militärgeographisches Institut, 2 db 3473915
17508
513
Maps
2 db térkép: Die nationale Zusammensetzung der Befölkerung in der versschiedenen Staaten von Europa, Varsó és Szentpétervár térképe
3472305
17509
513
Maps
1941 Radnai-havasok térképe, 1:200 000, kiadja: M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, szakadásokkal, 98×78 cm
3469718
17510
513
Maps
Kogutowicz Lajos: A térkép írás, olvasás ABC-je. Második rész. Bp., 1931, Szerző. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 3473175
17511
513
Maps
1914-1915 Gyergyószentmiklós és Brassó környékének katonai térképe, 2 db, 1:200 000, kiadja: M. Kir. Állami és Honvéd Térképészet Intézet 3466870
17512
513
Maps
1927 Magyarország gazdaságföldrajzi térképe. Teleki Pál gróf és Cholnoky Jenő közreműködésével hivatalos adatok alapján szerk.: Fodor Ferenc. 1 : 1.500.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kis sérülésekkel, 62,5x94,5 cm 3466765
17513
513
Maps
1983 Homolka József: Budapest térképe házszámok megjelölésével és az utczák és terek betürendes jegyzékével, az 1896-os Eggenberger-féle kiadás reprintje, kissé sérült, ragasztott, 78x63 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF