Landkarten

Zahl der Lose: 71

cca 1900-1910 Sopron és környéke (Fertő tó) katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. Militärgeographisches Intitut, 48x61,5 cm
17502.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

2 db atlasz - Földrajzi atlasz a középiskolák számára. Bp., 1971, Kartográfia. + Történelmi atlasz. Bp., Kartográfia.
17503.

Rufpreis:
2 400 HUF

ca 1940 Belgrád és Zimony német katonai térkép. 80x90 cm
17504.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

1980, 1989 A Balaton turistatérképe, 2 db, kiadja: Cartographia, jó állapotban
17505.

Rufpreis:
5 000 HUF

1941 A Csendes-óceán térképe, 1:25 000 000, kiadja: M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 63×92 cm
17506.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

cca 1912 Gyergyó és Oláhfalu környékének katonai térképe, kiadja: K.u.k. Militärgeographisches Institut, 2 db
17507.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db térkép: Die nationale Zusammensetzung der Befölkerung in der versschiedenen Staaten von Europa, Varsó és Szentpétervár térképe
17508.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941 Radnai-havasok térképe, 1:200 000, kiadja: M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, szakadásokkal, 98×78 cm
17509.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kogutowicz Lajos: A térkép írás, olvasás ABC-je. Második rész. Bp., 1931, Szerző. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17510.

Rufpreis:
1 800 HUF

1914-1915 Gyergyószentmiklós és Brassó környékének katonai térképe, 2 db, 1:200 000, kiadja: M. Kir. Állami és Honvéd Térképészet Intézet
17511.

Rufpreis:
2 400 HUF

1927 Magyarország gazdaságföldrajzi térképe. Teleki Pál gróf és Cholnoky Jenő közreműködésével hivatalos adatok alapján szerk.: Fodor Ferenc. 1 : 1.500.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kis sérülésekkel, 62,5x94,5 cm
17512.

Rufpreis:
8 000 HUF

1983 Homolka József: Budapest térképe házszámok megjelölésével és az utczák és terek betürendes jegyzékével, az 1896-os Eggenberger-féle kiadás reprintje, kissé sérült, ragasztott, 78x63 cm
17513.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF