Landkarten Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3417610
17551
513
4400
Maps
[A Föld vasút és táviróvonalai]. 1895 Bécsi kiadású Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban
3417611
17552
513
2200
Maps
ca 1890 Kelet Franciaország térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban / Map of East France
3417612
17553
513
2200
Maps
ca 1890 Anglia és Walles térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban
3417613
17554
513
3200
Maps
ca 1890 17 db térkép: Német tartományok, Svájc, Franciaország Litografált térképek 50x40 cm és 40x30 cm méretben 3416460
17555
513
Maps
cca 1910 Szolnok és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, 62x48 cm 3413315
17556
513
Maps
Az Ortler hegy (Dél-Tirol / Südtirol) turistatérképe, Merano, S. Pötzelberger, lapszéli sérüléssel, 30x39 cm
3413259
17557
513
Maps
2 db térkép: Erdély tájai, 37x39 cm + Békés megye vártúra-útvonalai, 28x21,5 cm 3412069
17558
513
Maps
cca 1910-1915 K. u. k. militär-geographisches Institut által kiadott 1: 75.000 méretarányú katonai térképek (Horvátország, Bosznia-Hercegovina területei), 8 db, változó állapotban, feltekerve, 48x63 cm körüli méretben
3413306
17559
513
Maps
3416110
17560
513
Maps
Der nördliche Sternhimmel / Az északi égbolt csillagtérképe, a Meyer's Hand-Atlas melléklete, sérülésekkel, ragasztott, 36,5x47 cm
3418893
17561
513
34000
Maps
Charte von der Königreichen Ungarn, Kroatien u Slavonien mit dem Grossfürstenthume Siebenbürgen Wien, 1854. Schönberg. Litográfia, vászonra kasírozva. 43x33,5 cm Folttal Ritka
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF