Landkarten

Zahl der Lose: 71

[A Föld vasút és táviróvonalai]. 1895 Bécsi kiadású Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban
17551.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

ca 1890 Kelet Franciaország térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban / Map of East France
17552.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

ca 1890 Anglia és Walles térképe Litografált térkép 50x40 cm Paszpartuban
17553.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

ca 1890 17 db térkép: Német tartományok, Svájc, Franciaország Litografált térképek 50x40 cm és 40x30 cm méretben
17554.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1910 Szolnok és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, 62x48 cm
17555.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az Ortler hegy (Dél-Tirol / Südtirol) turistatérképe, Merano, S. Pötzelberger, lapszéli sérüléssel, 30x39 cm
17556.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db térkép: Erdély tájai, 37x39 cm + Békés megye vártúra-útvonalai, 28x21,5 cm
17557.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910-1915 K. u. k. militär-geographisches Institut által kiadott 1: 75.000 méretarányú katonai térképek (Horvátország, Bosznia-Hercegovina területei), 8 db, változó állapotban, feltekerve, 48x63 cm körüli méretben
17558.

Rufpreis:
10 000 HUF

17559.

Rufpreis:
1 400 HUF

Der nördliche Sternhimmel / Az északi égbolt csillagtérképe, a Meyer's Hand-Atlas melléklete, sérülésekkel, ragasztott, 36,5x47 cm
17560.

Rufpreis:
1 200 HUF

Charte von der Königreichen Ungarn, Kroatien u Slavonien mit dem Grossfürstenthume Siebenbürgen Wien, 1854. Schönberg. Litográfia, vászonra kasírozva. 43x33,5 cm Folttal Ritka
17561.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF