Landkarten

Zahl der Lose: 71

2 db magyar történelmi térkép: Magyarország pénzügyigazgatási térképe 1308-1382, 15,5x23,5 cm + Magyarország a honfoglalás előtt és a 895. évi besenyőtámadás, 23,5x32 cm
17539.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Magyarország vasúti térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 24×30 cm
17540.

Rufpreis:
2 000 HUF

17541.

Rufpreis:
14 500 HUF
39,30
45,31

ca 1914 Schlacht bei Gravelotte - St. Privat 1. M. 78x83 cm
17542.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1960 Verkehrskarte der Deutschen Demokratischen Republic (DDR) / Az NDK közlekedési-úthálózati térképe, nagyméretű térkép, 1 : 500.000, kis lapszéli sérülésekkel, 105x76 cm + Drezda erdeinek térképe, kétoldalas, 27,5x39 cm
17543.

Rufpreis:
1 000 HUF

17544.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910 Budapest és Losonc környékének térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kis sérülésekkel, 57x39 cm
17545.

Rufpreis:
1 200 HUF

17546.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1913 Az Északi és Déli sarkvidék, Planiglóbusok, A Föld vegetációja és tengeráramlások, 3 db térkép, Kogutowicz: Földrajzi iskolai atlasz, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 25x34 cm
17547.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17548.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db kétoldalas szovjet térkép: Észak-Amerika, Európa, Ázsia, változó állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, 26,5x34 cm
17549.

Rufpreis:
1 200 HUF

ca 1930-1940 8 db régi iskolai térkép, kézi berajzolásokkal.
17550.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF