Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 187

20877.

Rufpreis:
1 600 HUF

20878.

Rufpreis:
1 600 HUF

Coué Emil: "A couéizmus" Egészség és önfegyelmezés. Fordította, bevezetéssel és megjegyzésekkel elátta: Dr. Völgyesi Ferenc. Bp., 1925, Novák Rudolf és Társa Kiadása. Papírkötésben, kijáró lapokkal, sérült lapszélekkel.
20879.

Rufpreis:
1 600 HUF

1915 Botanikai Közlemények XIV. köt. Mágocsy-Dietz Sándor közreműködésével szerk.: Moesz Gusztáv. Bp., 1941, Kir. M. Természettudományi Társulat, Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel. Kiadói félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20880.

Rufpreis:
1 600 HUF

Winter Margit - Hortobágyi Béla - Pekár Mihály: Észlelőkönyv az élettani gyakorlatokhoz. Bp., 1922, Mai Henrik és Fia, XIII+(3)+224 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos gerinccel, néhány sérült lappal, kijáró elülső szennylappal, a címlapon tulajdonosi bélyegzővel.
20881.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magdics Gáspár: Tanulságosabb fejezetek a természettudományok köréből. Székesfehérvár, 1916, Debreczenyi István, 265+3 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, ceruzás aláhúzásokkal.
20882.

Rufpreis:
1 600 HUF

Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+1+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kötéstábla elvált a könyvtesttől
20883.

Rufpreis:
1 600 HUF

C[harles] de Freycinet: A természettudományi megismerés alapjai. Analízis - mechanika. Ford.: Salgó Ernő. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat. LXI. köt. Bp., 1898, K. M. Természettudományi Társulat, VI+2+212+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, kissé kopott borítóval.  Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.
20884.

Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.

Rufpreis:
1 600 HUF

Összefoglaló szemlék a belorvostan köréből I-II. köt. Szerk.: Korányi Sándor, Róth Miklós. Bp., 1922., Mai Henrik és Fia. Kiadói papírkötés, szakadt borítókkal, a II. kötet részben felvágatlan lapokkal. Dr. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.
20885.

Rufpreis:
1 600 HUF

Donáth Tibor: Anatómiai nevek A-Z. Bp., 1992, Medicina. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
20886.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oláh György-Alain Goeppert-G.K. Prakash: Kőolaj és földgáz után: a metanolgazdaság. Bp., 2007, Better Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20887.

Rufpreis:
1 400 HUF

B. V. Gnedenko: The Theory of Propability. Moskow, 1975, MIR Publisher. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20888.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF