20884.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
C[harles] de Freycinet: A természettudományi megismerés alapjai. Analízis - mechanika. Ford.: Salgó Ernő. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat. LXI. köt. Bp., 1898, K. M. Természettudományi Társulat, VI+2+212+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, kissé kopott borítóval.
Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.