Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 187

Frigyes László: Házi vegyészet. 200 recept közszükségleti cikkek házi előállítására és pótlására. Összeáll.: - - . Bp., [1921], Magyar Könyvkiadó, (Heller K. és Társa-ny.), 96 p. Második, átdolgozott kiadás. A borító Bardócz Árpád munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval, foltos.
20865.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Göldi A. Emil - Gorka Sándor: A rovarok szerepe a betegségek előidézésében és terjesztésében. Átdolgozta, kiegészítette és új magyarázó képekkel ellátta: Dr. Gorka Sándor. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XCIII. Bp., 1925, Kir. M. Természettudományi Társulat, 8+280 p. Kiadói szecessziós, illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
20866.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orsós Ferenc: Lúgmérgezéseink. Bp., 1940. 16p.
20867.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czukor Károly: A relativitás elve. Bp., 1921, Dick Manó, 112 p. 2., bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
20868.

Rufpreis:
2 000 HUF

Faragó István: Alkohol, koffein, kábítószerek. Medicina Kiskönyvtára 4. sz. Bp., 1959, Medicina, 203 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20869.

Rufpreis:
2 000 HUF

Theo Becker: Kurzgefaster Operationskurs. Leipzig, 1959, Johann Ambrosius Barth, VI+148+6 p. Zweite, Neubearbeitete Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
20870.

Rufpreis:
2 000 HUF

20871.

Rufpreis:
1 800 HUF

20872.

Rufpreis:
1 800 HUF

20873.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Szántó Frigyes: Belorvostan. Rövid tankönyv orvostanhallgatók és orvosok részére. Diagnostika - Pathologia - Therapia. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben, címoldalon bejegyzéssel és bélyegzővel.
20874.

Rufpreis:
1 800 HUF

20875.

Rufpreis:
1 800 HUF

Annalen des K. K. Naturhistorischen Hofmuseums, 7 füzet. Wien, 1900, Alfred Hölder. Német nyelven. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
20876.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF