20869.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Faragó István: Alkohol, koffein, kábítószerek. Medicina Kiskönyvtára 4. sz. Bp., 1959, Medicina, 203 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.