Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Göldi A. Emil - Gorka Sándor: A rovarok szerepe a betegségek előidézésében és terjesztésében. Átdolgozta, kiegészítette és új magyarázó képekkel ellátta: Dr. Gorka Sándor. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XCIII. Bp., 1925, Kir. M. Természettudományi Társulat, 8+280 p. Kiadói szecessziós, illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg