20882.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Magdics Gáspár: Tanulságosabb fejezetek a természettudományok köréből. Székesfehérvár, 1916, Debreczenyi István, 265+3 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, ceruzás aláhúzásokkal.