Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 48

Mesélő házak - mesélő emberek. Fejezetek a veszprémi zsidó közösség történetéből. Összeáll.: Máthé Éva. Az összeállító által DEDIKÁLT példány. Veszprém, 2005, Veszprémi Zsidó Hitközség - Veszprémi Zsidó Örökségi Alapítvány. Kiadói papírkötés. + Irene Gut Opdyke - Jennifer Armstrong: Kéz kezemmel. A holocaust túlélőinek és megmentőjüknek emlékére. Ford.: Nagy Imre. 2001, Trivium. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval.
21291.

Rufpreis:
2 000 HUF

21292.

Rufpreis:
2 400 HUF

5 db judaika kiadvány: Semjon Juskevics: Ghetto. Modern Írók Könyvtára VII. köt. Bp.-Bécs, 1904, Freund Frigyes, 87+(9) p. Egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, az elülső szennylap és az előzéklap kijár. + Barsi Tibor: Üzenet az embernek. Szeged, 1947, (Városi Ny.), 16 p. Kiadói tűzött papírkötés. + 3 db izraelita naptár (5733., 5738., 5742. zsinagógai év)
21293.

Rufpreis:
2 000 HUF

Israels Gebete. 1943, Jüdischer Gebetbuch-Verlag Basel. + Ünnepi imádságok I-II. Bp., Schlesinger. Kiadói kartonált és egészvászon kötés, viseltes állapotban.
21294.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Magyar fordítással ellátta Schön József. I. kötet. Ros-hasono ünnep első napjára. Bp., é.n., Schlesinger Jos. könyvkereskedése. Kopott vászonkötés.
21295.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fernando Joannes: A zsidó vallás. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói papírkötés. + Flavius Josephus: A zsidók története. (XI-XX. könyv.) Bp., 1966, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
21296.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sámuel könyve. Pest, 1863. Jos. Lowy. Fametszetű könyvdíszekkel. Fűzve, borító nélkül.
21297.

Rufpreis:
2 000 HUF

21298.

Rufpreis:
2 000 HUF

21299.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21300.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21301.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orbán Ferenc: Magyarország zsidó emlékei, nevezetességei. Bp., 1991, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21302.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF