Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 609

Holló Márton: Talált történetek. Tizenegy elbeszélés. DEDIKÁLT! Bp., 19011, Athenaeum. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21287.

Rufpreis:
3 000 HUF

Verne Gyula 2 regénye: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként kissé koszos, foltos lapokkal. + Utazás a Hold körül. Ford.: Gaal Mózes. Bp., 1923, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzőkkel.
21288.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db - Alice Grant Rosman: Kézről-kézre; Edgar Wallece: A besúgó; Nigel Worth: Roger Sinclair gyémántjai. 1 Pengős Regények. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21290.

Rufpreis:
3 000 HUF

[Ovidius, Publius Naso]: P. Ovidii Nasonis quae supersunt. Ad optimorum librorum fidem accurate edita. Curavit Antonius Richter. Tomus II-III. Lipsiae, 1826, Caroli Tauchnitii, 360 p.; 396 p. Latin nyelven. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
21291.

Rufpreis:
3 000 HUF

Törzsök (Klotz Ignác): A Vértesekből. Tárcák. Győr, 1912, Győregyházmegyei Könyvsajtó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21292.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Natália és Vincze Attila válogatása: A nő és a tenger (A világirodalom legszebb szerelmes versei Kosztolányi Dezső fordításában.)  Világóceán Kiadó. Dedikált Nagy Natália által
21293.

Rufpreis:
3 000 HUF

Verlaine, Paul: Choix de Poésies. Paris, Bibliothéque-Charpentier. Bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
21294.

Rufpreis:
1 200 HUF

Brunowszky Rezső: Képes magyar olvasókönyv a vegyes ajku elemi népiskolák V. és VI. osztálya számára. Temesvár, 1908, Polatsek-féle Könyvkereskedés, 383 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, egy lap (351-352. old.) hiányzik, az utolsó két lap kijár.
21295.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tacitus össze művei I-II. 1980, Európa. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21296.

Rufpreis:
3 000 HUF

May Károly: A rabszolgakaraván. Átdolgozta: Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
21297.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., [1937], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 264 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylap szakadt, egyébként jó állapotban. Szemere Samu (szül. Stern) (1881-1978) filozófiai író, esztéta, az MTA tagja, az Országos Izraelita Tanítóképző Intézet igazgatója autográf aláírásával, 1940-es ajándékozási bejegyzéssel.
21298.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wass Albert: Tizenhárom almafa. Bp., 2011, Mentor Kiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
21299.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF