Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 609

Pirchala Imre (szerk.): Latin nyelvtan (alaktan és mondattan). Bp., 1932, Athenaeum. Félvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
21484.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wright, [Sydney] Fowler: Prága nincs többé. Az 1938-as háború regénye. Ford.: Ferenczy Valér. Bp., 1937, Genius, 285+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel.
21485.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István 3 kötete: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. + Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. + Csí és más elbeszélések. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, vegyes állapotban.
21486.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szirtes György: Színház a Broadway-n. A szerző, Szirtes György által Boschán Daisy (1942- ) koreográfus, operarendező részére dedikált példány. (Bp., 1990), Népszava. Kiadói papírkötés.
21487.

Rufpreis:
2 000 HUF

Illés Béla: A 339-es szoba. Új esztendő. A szerző, Illés Béla (1895-1974) kétszeres Kossuth-díjas író, újságíró által dedikált példány. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó, 197+(3) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült műanyag védőborítóban.
21488.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sághy Gyula: A kiscsillag is lehet üstökös. A méltatlanul feledésbe merült Palágyi Lajos (1876-1932) színész, rendező, színigazgató portréja. (DEDIKÁLT). Bp., 2012, Palágyi Mária (Magánkiadás). Kiadói papírkötés. Számozott (143./1000) példány.
21489.

Rufpreis:
2 000 HUF

Goethe, [Johann Wolfgang von]: Hermann und Dorothea. Magyarázta: Weber Rudolf. Bp., 1889, Franklin-Társulat, 85+(3) p. Második kiadás. + Hozzákötve: Iphigenie auf Tauris. Ein Schauspiel von - - . Bev. és magyarázó jegyzetekkel ellátta: Bauer Simon. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 157+(1) p. Második kiadás. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, 1893-as tulajdonosi bejegyzéssel (Bölcsházy Vilma).
21490.

Rufpreis:
1 000 HUF

Prosch, Franz: Leitfaden der deutschen Literaturgeschichte für den Unterricht in den oberen Klassen der österreichischen Mittelschulen. Wien, 1914, Kral Graefer & Kie., XIII+(1)+XVII+(1)+390 p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzőkkel.
21491.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakespeare: A velencei kalmár. Színmű 5 felvonásban. Bp., 1921, Pantheon. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, jó állapotban.
21492.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Fagyöngy. 1937 Karácsony. 441. számozott példány, nyomtatott aláírásokkal. Kiadói halina kötés, jó állapotban, Mayer László ex librészével.
21493.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Somlyó Zoltán: Végzetes verssorok. Bp., 1916, Galantai Gyula. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
21494.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sárközi György: Higgy a csodában! Versek. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21495.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF