Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 609

Kovács Imre: A kivándorlás. Szolgálat és Írás Munkatársaságának könyvei 6. Bp.,[1938.],Cserépfalvi, 199 p. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, csak illusztrált papírborító van meg, maga a borító hiányzik, széteső állapotban.
21472.

Rufpreis:
1 600 HUF

21473.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dévai Nagy Kamilla: Versvigasz. Versek, írások. A szerző, Dévai Nagy Kamilla (1950- ) Liszt Ferenc-díjas énekes, előadóművész által dedikált példány. Bp., 2000, Művészetbarátok Egyesülete, 86+(8) p. Kiadói papírkötés.
21474.

Rufpreis:
2 000 HUF

21475.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szilágyi György: A Nyilas jegyében. A szerző, Szilágyi György (1928-2010) író, humorista, költő, színházigazgató által dedikált példány. Bp., 1998, Bereményi, 126+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
21476.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hodász András: Magzatméz. A szerző által dedikált példány! Bp., 2006, Hód 93 Bt., 56+(4) p. Kiadói papírkötés.
21477.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zudor János: És egy kicsit tovább. Versek. A szerző, Zudor János (1954-2018) erdélyi magyar költő, újságíró által dedikált példány. Nagyvárad, 2001, magánkiadás, 78+(2) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
21478.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dvorszky Hedvig: Művészet és szakralitás. Keresztény művészek a Magyar Katolikus Rádióban. Válogatás - - riportjaiból. A szerző, Dvorszky Hedvig (1942- ) Ferenczy Noémi-díjas művészettörténész által dedikált példány. Megőrzött hangok 4. Bp., 2007, Jel, 343 p.+ XX t. Kiadói kartonált papírkötés.
21479.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vörösváry László: A lélek derűje. A szerző, Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó által dedikált példány. (Bp., 1982), szerzői kiadás, 204 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
21480.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Alpáry Imre] van Tromp I.: Sorsunk és a csillagok. (Népszerű asztrológia). Bp., 1941, Cserépfalvi (Pápai Ernő-ny.), 300+(4) p. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21481.

Rufpreis:
2 000 HUF

Plisnier, Charles: Három házasság. ALÁÍRT! Bp., Bárd Ferenc és Fia. Kiadói egészvászon kötés, gerinc levált, viseltes állapotban.
21482.

Rufpreis:
2 000 HUF

Too, Lillian: Feng Shui. Teljes képes útmutató. Bp., 1998, Édesvíz. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval.
21483.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF