Kovács Imre: A kivándorlás. Szolgálat és Írás Munkatársaságának könyvei 6. Bp.,[1938.],Cserépfalvi, 199 p. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, csak illusztrált papírborító van meg, maga a borító hiányzik, széteső állapotban.
Moliere: Don Juan. Ford.: Illyés Gyula. Kétnyelvű Remekművek VI. Bp., [1944], Franklin-Társulat, 149+(3) p. Magyar és francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Dévai Nagy Kamilla: Versvigasz. Versek, írások. A szerző, Dévai Nagy Kamilla (1950- ) Liszt Ferenc-díjas énekes, előadóművész által dedikált példány. Bp., 2000, Művészetbarátok Egyesülete, 86+(8) p. Kiadói papírkötés.
Szilágyi György: A Nyilas jegyében. A szerző, Szilágyi György (1928-2010) író, humorista, költő, színházigazgató által dedikált példány. Bp., 1998, Bereményi, 126+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
Zudor János: És egy kicsit tovább. Versek. A szerző, Zudor János (1954-2018) erdélyi magyar költő, újságíró által dedikált példány. Nagyvárad, 2001, magánkiadás, 78+(2) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Dvorszky Hedvig: Művészet és szakralitás. Keresztény művészek a Magyar Katolikus Rádióban. Válogatás - - riportjaiból. A szerző, Dvorszky Hedvig (1942- ) Ferenczy Noémi-díjas művészettörténész által dedikált példány. Megőrzött hangok 4. Bp., 2007, Jel, 343 p.+ XX t. Kiadói kartonált papírkötés.
Vörösváry László: A lélek derűje. A szerző, Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó által dedikált példány. (Bp., 1982), szerzői kiadás, 204 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
[Alpáry Imre] van Tromp I.: Sorsunk és a csillagok. (Népszerű asztrológia). Bp., 1941, Cserépfalvi (Pápai Ernő-ny.), 300+(4) p. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.