Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 609

Vas Gereben: Életunt ember. I-II. köt. [Egybekötve.] Pest, 1862, Beimel J. és Kozma Vazul, 186+(2) p.; 160 p. Első kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, viseltes borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
21275.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cavanagh grófnő: Natalie 1-2. köt egybe kötve. Kilián György, Budapest, 1855, 311p. 326 p., Korabeli félvászon kötésben
21276.

Rufpreis:
1 400 HUF

báró Jósika Kálmán beszélyei. 1. Pest, 1856. Beimel és Kozma. 230p. Kiadói félvászon kötésben.
21277.

Rufpreis:
1 400 HUF

Eric Clapton: Clapton. Az önéletrajz. Ford.: Kiss Borbála Réka. Bp., 2008, Showtime Budapest Kft. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21278.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Presser Gábor: Presser könyve. Bp., 2020, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21279.

Rufpreis:
3 000 HUF

Konrád György: Elutazás és hazatérés. DEDIKÁLT! 2001, Noran. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21280.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ritszosz, Jannisz: Kis szvit piros dúrban. Fordította és az utószót írta Képes Géza. A fordító Képes Géza által DEDIKÁLT példány! Henri Matisse metszetnyomású rajzaival. (Budapest, 1984). Helikon Kiadó (Kner Nyomda, Gyoma). 1 t. (címkép) + [56] p. + 4 t. Egyetlen kiadás. Összesen 1000 példányban megjelent kötet A kötetet Szántó Tibor tervezte. Fűzve, Henri Matisse rajzával illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
21281.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az ókori irodalom kiskönyvtára 5 kötete: Claudianus Versei, Róma háborúi, A lenyírt hajú lány, Az írnok panasza, Anthia és Habrokomész. Kiadói kartonált papírkötésben
21282.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sütő András: Színművek. (Káin és Ábel. A szuzai menyegző. Az álomkommandó.) A szerző, Sütő András (1927-2006) Herder- és Kossuth-díjas erdélyi magyar író által dedikált példány. Bp., 1992, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21283.

Rufpreis:
3 000 HUF

Julcsa vagy a jó nevelés gyümölcse. Szombathely, Özv. Seiler Henrikné kiadása. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21284.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somogyi János: Rónák titka. Alföldi regék - Színes apróságok. Kecskemét, 1906,"Első Kecskeméti Hírlapkiadó-ny. Papírkötésben, kopottas állapotban.
21285.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jókai Anna: A mérleg nyelve II. köt. A szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által dedikált példány. Bp., 2003, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés.
21286.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF