Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 281

Dessewffy József, gróf: Báró Berzeviczy Vince emlékezete. (Emlékbeszéd báró Berzeviczy Vince felett.) Tartá - - 1835-ben. Emlékezzünk régiekről I. Bp., [1944], Fővárosi Könyvkiadó Kft., 28 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
19723.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pallagi Ferenc: Terített betli. Bp., 1994, Intera Bt. Kiadói papírkötés.
19724.

Rufpreis:
1 400 HUF

Az 1848- és 1849-diki magyar szabadságharcz kitünőbb vértanuinak emlékkönyve. Szekszárd, 1990, Babits - Magyar Amerikai Kiadó Rt., 88 p. A pesti, 1873-as Halász István féle kiadás fakszimile kiadása.
19725.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oroma-Schumicky-Szilasi: A háború gyermekei. Gyermekanyák és gyermekkatonák a Nagy Tavak vidékén. DEDIKÁLT! 2008, Afribook Kiadó. 171p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19726.

Rufpreis:
1 400 HUF

Farkas Emőd - Nemes Mihály: Magyarország Nagyasszonyai. III. kötet. Szabadságharcok mártírnői. Bp., [1911], Wodianer F. és Fiai, 2 sztl. lev.+ 218 p.+ 4 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel, szecessziós könyvdíszekkel. Kiadói dombornyomott félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal.
19727.

Rufpreis:
1 800 HUF

19728.

Rufpreis:
1 800 HUF

Orsolya Láng - Alexandra Nagy - Péter Vámos: The Aquincum Macellum. Researches in the area of the macellum in the Aquincum Civil Town (1882-1965.) Applying new methods for old excavation materials. Aquincum Nostrum I. 3. Bp., 2014., Budapest History Museum (BTM), 198 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19729.

Rufpreis:
1 600 HUF

19730.

Rufpreis:
1 800 HUF

Emlékkönyv Kelemen Lajos születésének nyolcvanadik évfordulójára. Szerk.: Bodor András, Cselényi Béla, Jancsó Elemér, Jakó Zsigmond, és Szabó T. Attila. Bólyai Tudományegyetem Kiadványai I. Tanulmányok 1. Kolozsvár-Kolozsvár, 1957, Tudományos Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. Megjelent 3000+150 példányban.
19731.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gartz, Jochen: Vom griechischen Feuer zum Dynamit. Eine Kulturgeschichte der Explosivstoffe. Hamburg - Berlin - Bonn,2007,E. S. Mitler & Sohn. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
19732.

Rufpreis:
1 400 HUF

Angus Hall: A bűnüldözés nagy pillanatai. Az FBI- a Scotland Yard, az Interpol- a nyomozástörténete. Ford.: Tabák Gábor. Bp., 1987, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19733.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Bagyinszki Istvánné, Balogh Zoltán (szerk.): Rákóczi állama Európában. Konferencia a Szécsényi Országgyűlés 300. Évfordulója Emlékére, 2005. szeptember 15-16-17. Szécsény. Discussiones Neogradienses 9. kötet. Salgótarján, 2006, Nógrád Megyei Múzeumi Szervezet. Kissé koszos papírkötésben. Készült 300 példányban.
19734.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF