Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 281

19747.

Rufpreis:
1 600 HUF

19748.

Rufpreis:
1 600 HUF

Steier Lajos: Az 1849-iki trónfosztás. Bp., Genius. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti borító, jó állapotban.
19749.

Rufpreis:
1 600 HUF

19750.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dunn, John: A demokrácia. Befejezetlen utazás Kr. e. 508 - Kr. u. 1993. Bp., 1995, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19751.

Rufpreis:
1 200 HUF

19752.

Rufpreis:
1 600 HUF

Janka, Igor: Hajrá, magyarok! Az Orbán Viktor-sztori egy lengyel újságíró szemével. 2012, Rézbong Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19753.

Rufpreis:
1 200 HUF

A budapesti Magyar Királyi Tudományegyetem története függelékkel. Bp., 1919, Tudományegyetemi nyomda, félvászon kötés.
19754.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mit ránkhagytak a századok... Vezető a Herman Ottó Múzeum állandó régészeti kiállításához. Miskolc, 1994. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19755.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 514 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé fakó gerinccel
19756.

Rufpreis:
1 400 HUF

Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. 3. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésekben, kiadói papírborítókban.
19757.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

19758.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF