Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 281

Berecz János: Az én rendszerváltásom. Okina Bt., 2006. 399p. Kiadói kartonált papírkötésben
19699.

Rufpreis:
1 800 HUF

Marczell Ferenc (szerk.) A Magyar Vízügyi Múzeumban őrzött Széchenyi-iratok katalógusa Budapest, 1990. 142p. Kiadói papírkötésben
19700.

Rufpreis:
2 000 HUF

A magyar történelem képeskönyve. Össezáll.: Genthon István. A bevezetést írta: Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XXXVIII+(2)+216 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19701.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magyar Korona országainak 1897. évi külkereskedelmi forgalma. Magyar Statisztikai Közlemények. Új folyam. XX. köt. Bp., 1898, Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev.+ 163 p. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, régi intézményi bélyegzőkkel.
19702.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magyar Korona országainak 1900. évi külkereskedelmi forgalma. Magyar Statisztikai Közlemények. Új folyam. XXIX. köt. Bp., 1901, Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal (Athenaeum-ny.), 3 sztl. lev.+ 177+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval és gerinccel, néhány kis lapszéli sérüléssel.
19703.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941 Kisebbségi Körlevél, A Pécsi Egyetemi Kisebbségi Intézet közleményei V- évf. 1. szám 60p
19704.

Rufpreis:
2 000 HUF

Angyal Dávid: Gróf Széchenyi István történeti eszméi. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 74 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, részben laza fűzéssel.
19705.

Rufpreis:
2 000 HUF

Teleki Pál, gróf: Merjünk magyarok lenni! Idézetek - - beszédeiből és írásaiból. Összeáll.: Dr. Máday Béla. Bp., 1943, Fiatal Magyarság Szövetség (Forrás-ny.), 62+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel.
19706.

Rufpreis:
2 000 HUF

The Bull in the Mediterranean World. 2003,Hellenic Ministry of Culture - Hellenic Ministry of Culture SA. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19707.

Rufpreis:
2 000 HUF

19708.

Rufpreis:
2 000 HUF

Götz László: Keleten kél a nap. Kultúrák a történelmi ősidőkből. I-II. kötetek. Bp., 1994, Püski. Kiadói papírkötésben, elengedett ragasztással, kijáró lapokkal.
19709.

Rufpreis:
2 000 HUF

Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. A szerző, Györffy Rózsa (1923-2015) író, színésznő által dedikált példány. Bp., 1988, szerzői kiadás, 216 p. Kiadói papírkötés, kissé koszos, kissé sérült, a könyvtesttől részben elvált borítóval, helyenként tollal írt bejegyzésekkel.
19710.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF