A magyar történelem képeskönyve. Össezáll.: Genthon István. A bevezetést írta: Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XXXVIII+(2)+216 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
A Magyar Korona országainak 1897. évi külkereskedelmi forgalma. Magyar Statisztikai Közlemények. Új folyam. XX. köt. Bp., 1898, Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev.+ 163 p. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, régi intézményi bélyegzőkkel.
A Magyar Korona országainak 1900. évi külkereskedelmi forgalma. Magyar Statisztikai Közlemények. Új folyam. XXIX. köt. Bp., 1901, Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal (Athenaeum-ny.), 3 sztl. lev.+ 177+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval és gerinccel, néhány kis lapszéli sérüléssel.
Angyal Dávid: Gróf Széchenyi István történeti eszméi. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 74 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, részben laza fűzéssel.
Teleki Pál, gróf: Merjünk magyarok lenni! Idézetek - - beszédeiből és írásaiból. Összeáll.: Dr. Máday Béla. Bp., 1943, Fiatal Magyarság Szövetség (Forrás-ny.), 62+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel.
The Bull in the Mediterranean World. 2003,Hellenic Ministry of Culture - Hellenic Ministry of Culture SA. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. A szerző, Györffy Rózsa (1923-2015) író, színésznő által dedikált példány. Bp., 1988, szerzői kiadás, 216 p. Kiadói papírkötés, kissé koszos, kissé sérült, a könyvtesttől részben elvált borítóval, helyenként tollal írt bejegyzésekkel.