Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 281

Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. I-XII. füzet: 1890. január - deczember hó. A kereskedelemügyi miniszter rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1890-1891, Athenaeum, 2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;2+2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;+2+35+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szakadozott lapszélekkel, az utolsó két lap szakadt, sérült, gyűrött.
19675.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Kurucz Rózsa: Bezerédj István (1796-1856). 2003, Babits Kiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
19676.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Az ősi magyar hitvilág. Válogatás a magyar mitológiával foglalkozó XVIII-XIX. századi művekből. Szerk.: Diószegi Vilmos. A magyar néprajz klasszikusai. Bp., 1971, Gondolat, 444 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Diószegi Vilmos: A pogány magyarok hitvilága. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 4. Bp., 1983, Akadémiai Kiadó, 142 p.+ 28 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19677.

Rufpreis:
2 800 HUF

José, Charles: Le crépuscule des Habsbourg. Roman historique 1914-1922. Paris, 1930, Jules Tallandier, 1 (címkép) t.+ 251+(5) p. Francia nyelven. Félvászon-kötésben, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
19678.

Rufpreis:
2 800 HUF

19679.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zétényi Zsolt: Milyen emlékmű álljon a Szabadság téren? A Szabadság téri szovjet hősi emlékmű ügye 2006-ban. Bp., Masszi Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19680.

Rufpreis:
2 800 HUF

19681.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19682.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19683.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19684.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Badiny Jós Ferenc: Kaldeától Ister-gamig. I. kötet. A sumer őstörténet. Bp.,2004. Magyar Ház. 431p. Kiadói kartonált papírkötésben
19685.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Pálffy János: Magyarországi és erdélyi urak. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh, 328 p. Kiadói festett egészvászon-kötés. + Kiegészítéssel: Pálffy János: Magyarországi és erdélyi urak, fénymásolatban, 1266-1280 p.
19686.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF