Bücher: Jura

Zahl der Lose: 40

Reichsgesetzblatt für die im Reichsrathe vertretenen Königreiche und Länder. Jahrgang 1872., 1885. [3 kötet, duplummal]. Wien, 1872-1885, K. k. Hof- und Staatsdruckerei. Német nyelven. Korabeli félbőr- / félvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
20394.

Rufpreis:
1 800 HUF

Emlékképek az ügyészség történetéből. Szerk.: Szendrei Géza. Dr. Györgyi Kálmán előszavával. [Bp.,1996., Ügyészek Országos Egyesülete],4+361 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, az első lapja szakadt. Megjelent 1000 példányban.
20395.

Rufpreis:
1 200 HUF

20396.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szocreál jogász tétel: A Munka törvénykönyve, A Forradalmi Munkás-Paraszt kormány közérdekű rendeletei, 1-2.. Az MDP szervezeti szabályzata, 1949 A Dolgozó nép alkotmánya, Az ötéves tervvel a szocializmus felé, Magyarország hároméves terve.
20397.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF