Reichsgesetzblatt für die im Reichsrathe vertretenen Königreiche und Länder. Jahrgang 1872., 1885. [3 kötet, duplummal]. Wien, 1872-1885, K. k. Hof- und Staatsdruckerei. Német nyelven. Korabeli félbőr- / félvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
Emlékképek az ügyészség történetéből. Szerk.: Szendrei Géza. Dr. Györgyi Kálmán előszavával. [Bp.,1996., Ügyészek Országos Egyesülete],4+361 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, az első lapja szakadt. Megjelent 1000 példányban.
Murarik Antal: A szabad rendelkezési jog Szent István törvényeiben. (Különlenyomat a Századok 1934. évi Pótfüzetéből). Bp., 1935, szerzői kiadás (Kir. M. Egyetemi Ny.), 15+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval. (Ritka!)
Szocreál jogász tétel: A Munka törvénykönyve, A Forradalmi Munkás-Paraszt kormány közérdekű rendeletei, 1-2.. Az MDP szervezeti szabályzata, 1949 A Dolgozó nép alkotmánya, Az ötéves tervvel a szocializmus felé, Magyarország hároméves terve.